Správy 22.05.2021 | qanon.sk

Správy 22.05.2021 | qanon.sk

Dozvedeli sme sa, že za dospelého syna Charlieho Warda sa vydáva človek, ktorý nám hovorí, že Charliemu sa nedá veriť. Nestrácal som čas jeho sledovaním, pretože ho pravdepodobne vyhrabali z náboženskej sekty, z ktorej Charlie utiekol. Koho to zaujíma? Charlieho informácie boli dobré – a od všetkých týchto ľudí očakávame dezinformácie, pretože tak sa vedie informačná vojna. To je ich úloha; vypúšťať von informácie, ktoré Aliancia Zeme potrebuje. Koho o to požiadajú? Zrejme vlastencov s najväčšími zoznamami predplatiteľov.

Vieme, že počas celého Trumpovho pôsobenia v úrade Aliancia Zeme vyplavovala škodcov a vysušovala bažinu. To sa niekedy robí tak, že sa zverejňujú dezinformácie a termíny, ktoré majú prinútiť nepriateľa reagovať a odhaliť sa.

Ako povedal Q, nechajú ich minúť všetku muníciu a keď im hlúpo nezostane nič, Biele klobúky majú výhodu. „Títo ľudia sú hlúpi“, pamätáte? Dokazujú to každý deň – a nikdy sa nepoučia!

To bol prípad, ako sme pochopili, posledných pár mesiacov, keď sme si mysleli, že je „čas ísť“, a potom sa nič nestalo. Zakaždým objavili tisíce zradcov, ktorí predstierali, že sú na našej strane, ale boli pripravení sabotovať RV/GCR. Uskutočnili sa tisíce zatknutí a jedného dňa sa armáda chystá urobiť svoj krok. Vedia, kedy je ten správny čas. Zlyhanie neprichádza do úvahy.

Pred časom som sa podelil o dekódovací materiál od jedného bystrého mladého muža, ktorý odhalil, že Armáda je Búrka. Bola to dezinformácia, ktorá naznačovala, že Donald Trump je Búrka. Ak vám to uniklo a máte naozaj radi podrobné rýpanie, možno si to budete chcieť prečítať.

Ilustruje, ako nám kvapky Q ukázali, že autistom poukazujú na príručku Vojnové právo, pretože k masovému zatýkaniu by došlo až neskôr, keď by Trump vyčerpal všetky právne prostriedky na odhalenie korupcie vo voľbách a jedinou alternatívou by bolo, aby kontrolu prevzala armáda. Posolstvo sa nedostávalo k nám, ale teraz sme to pochopili a tam, kde sme teraz, sme aj my. Len čakáme…

Ľudia by teraz mali byť schopní vidieť, že nie sme takí, ako si myslíme, že realita nie je taká, ako si myslíme, a že to, čo sa deje, nie je také, ako si myslíme. „Svet sa zmení“ by mohlo byť slabé slovo tohto tisícročia. Keď vnútorne pochopíte obludné lži, ktoré sa šírili tisíce rokov, svet sa určite zmení.

Ak sa vrátime k zápalnej situácii v Arizone a požiarom v iných štátoch, môžeme vidieť, že národ čoskoro zachváti lesný požiar. Blíži sa bod zlomu, keď bude musieť zasiahnuť armáda.

Zdá sa, že sa neprebudil dostatočný počet „normálnych“, takže to bude len extrémnejšie, absurdnejšie a viac nám to pôjde do očí.

Momentálne sa plavíme v relatívne pokojných vodách, milí moji, ale vietor zmien sa dvíha a v diaľke vidím, že sa tvoria mraky. Máme veterný zvon Soleri a keď zazvoní, znie ako lodný zvon a ja si spomeniem na tento, z jachty JFK. WWG1WGA.

Pred niekoľkými minútami som dostal správu od svojho priateľa:

Správa od Romana Didula, hlavy štátu a vrchného veliteľa zvrchovanej Kanadskej republiky.

Ahojte všetci, Tu sú položkovité poznámky, aby ste boli v obraze.

1) Áno, môžem oficiálne potvrdiť – ozbrojené sily USA a spojenecké sily sú vo vnútri Zvrchovanej Kanadskej republiky.

2) *Otvorenie vašej provincie/územia závisí výlučne od dokončenia prác, ktoré vykonávajú Ozbrojené sily USA/Spojenecké sily vo vašej provincii/území **Nemá to nič spoločné s očkovaním a percentuálnymi nezmyslami.

3) Parlament a zákonodarné orgány, nie sú a nebudú súčasťou vládnej štruktúry zvrchovanej Kanadskej republiky.

4) Národným hlavným mestom Kanadskej republiky je Victoria, BC Kanada.

5) Kanadská daňová agentúra (agent zahraničného monarchu) nebude súčasťou vlády zvrchovanej Kanadskej republiky.

6) Vo zvrchovanej Kanadskej republike bude nulová daň z príjmu fyzických osôb.

7) Kanadská republika má fondy vo Vatikáne. Teraz sú pod kontrolou republiky a strážia ich biele klobúky. Budú repatriované do Kanadskej republiky. Podržte si svoje víno/pivo

Taktiež som požiadal, aby boli všetky peniaze ukradnuté z Kanady medzinárodne vystopované a vrátené do Republiky.

9) Štruktúra finančného systému Kanadskej republiky bude tiež oddelená od súčasného finančného systému.

10) Vláda Republiky bude mať 80 až 90 %, teda menej ako, súčasná veľkosť vlád. Očakávajte teda veľmi malú vládu.

11) Neverte ničomu, čo vám hovoria médiá hlavného prúdu. Ani politikom, ktorí slúžia zahraničnému monarchovi. Väčšina z nich (Politikov), najmä tých vo vládach, čelí obvineniam zo zločinov proti ľudskosti/rozumu.

12) V neposlednom rade je naša armáda s ľuďmi. Ignorujte médiá.

…V tejto fáze to s istotou vie len BOH a prezident Trump. zdroj

Udalosti sa dejú rýchlo po príspevkoch pána Poola. S 9 šokovanými tvárami a medzinárodnými hodinami / časmi použitými pre každú fotografiu, podľa môjho skromného názoru, mi hovorí, že udalosti, ktoré sa majú stať, budú veľmi šokujúce, na celom svete!

Záplavy zabili 14 ľudí v Číne, keď voda vystúpi pri Three Geroges Dam zdroj

Podľa čínskych štátnych médií práve dnes v Qinghai , Čína zasiahlo silné zemetrasenie o sile 7,4 stupňa po tom, čo dnes v Yunnane došlo k zemetraseniu o sile 6,4 stupňa. zdroj

Za posledných 5 hodín došlo v čínskom Yunnane až k 20 zemetraseniam.

Toto je známe ako 1. ohyb v rieke Yangtze.
Tu je veľa bitcoinu.
Vodná priehrada / elektrárne zdroj 

Zdá sa, že sa prvá FloodGate (protipovodňová brána) práve otvorila

R1, R2, R3 a CR

1. kolo, 2. kolo, 3. kolo (protipovodňové brány)
a CR (myslím, že vrcholné kolo),
MYSLÍTE VLNY

2 severné priehrady v ChongQing,
potom 3GD. (WUHAN) 
zdroj

Idú dole Yangtze
Začali v Qinghai, čo je severný horný tok.

Ďalšia zastávka ChongQing, kde sú 2 veľmi veľké priehrady pred 3GD. zdroj

R1 – Qinghai
R2 – Yunnan
R3 – ChongQing
CR – priehrada Tri rokliny / Wuhan zdroj 

Reportér: „Obama povedal, že nevieme, čo sú [UFO]. Čo si myslíte?“ Biden: „Opýtal by som sa ho znova.“ video

John Frederick hovorí, že dnešné rozhodnutie Gerogie o kontrole poštových lístkov je „potenciálne väčšie ako to, čo sa deje v Arizone“.

Určite viete pochopiť, prečo [oni] podliehajú panike. zdroj

Pamätáte si, keď to všetko bolo pred rokom konšpiráciou?
Preprogramovanie vašej DNA
Ovládanie vášho tela. Napojenie na digitálne frekvencie.
Čo by sa mohlo pokaziť?
(Prosím, podeľte sa o svoju odpoveď nižšie, aby ľudia mali predstavu)
Moja odpoveď je Drsné strašidelné>>Zabiť nežiaduce osoby stlačením tlačidla.
Epstein nikdy nevstúpil do tej budovy/ Myslíte si, že najvyššie profilovaný muž na svete bol umiestnený do mestského väzenia? Q.Trump armáda.Maršáli a INTEL nie sú hlúpi
F.bi fixácia končí tu/chytili [ich], ako sa vracajú do väzenia, aby zabili falošného Jeffa BOLA TO sting operácia
chýbajúce VIDEO>armáda >Dôkazy
Biden v príhovore pobrežnej hliadke cituje čínskeho komunistického diktátora, ktorý zabil 80mil ľudí
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Home TrendingPolitics olitics HOME POLITICS SHOP NEWSLETTER While Dems ixate on Capitol Riote... DOWNLOAD OUR FREE APP While Dems Fixate on Capitol Rioters, Biden is Quietly Releasing Deadly Islamist Terrorists by Becker day updated about 19“
Zatiaľčo sa demokrati sústreďujú na výtržníkov Kapitolu, Biden potichu oslobodzuje smrteľných islamistických teroristov

Dvaja väzenskí dozorcovia, ktorí mali dohliadať na Jeffreyho Epsteina, sa priznali, že sfalšovali záznamy v denníku o noci, keď Epstein údajne spáchal samovraždu a obesil sa v cele na plachte.
Dvaja väzenskí dozorcovia, Tovah Noel a Michael Thomas, buď spali, alebo surfovali po internete namiesto toho, aby sledovali Epsteina v noc, keď v auguste 2019 „spáchal samovraždu“.

Prokuratúra uviedla, že dvaja dozorcovia v noc, keď Epstein zomrel, surfovali po internete, hľadali nábytok, motorky a dve hodiny spali.

Podľa listu federálnej prokuratúry, ktorý bol predložený v piatok, si v rámci dohody s prokuratúrou neodsedia za mrežami. Namiesto toho budú Noel a Thomas pod dohľadom, budú tiež musieť odpracovať 100 hodín verejnoprospešných prác a budú plne spolupracovať pri prebiehajúcom vyšetrovaní, ktoré vedie generálny inšpektor ministerstva spravodlivosti, uvádza sa v správe.

Postupne sa potvrdzuje to, o čom zasvätené osoby toľko hovorili. Epstein žije, jeho smrť je zinscenovaná a spolupracuje s vyšetrovaním, pričom odhalil všetkých svojich slávnych klientov, ktorí navštevovali jeho pedofilný ostrov a zúčastňovali sa na satanistických orgiách. Preto strážcovia nebudú vážne potrestaní. zdroj

This image has an empty alt attribute; its file name is 1a1d9fe8cea132a1.jpg
Ten pocit, keď ste 17 krokov pred všetkými nepriateľmi a nič nemôže zastaviť to čo prichádza. zdroj

POUŽITE LOGIKU

JEDINÁ VEC, NA KTORÚ BY STE SA TERAZ MALI SÚSTREDIŤ, JE ÚROVEŇ PANIKY, KTORÚ NEPRIATEĽ PREJAVUJE.

Globalisti nepanikária. Pracujú pomaly a premyslene. V súčasnosti vidíte všetky prostriedky, ktoré majú nasadené naraz. Je to bezprecedentné.

V ich svete je Trump preč, Qanon je vtip, Maricopa je vtip, Cyber Ninjas sú vtip, Lin Wood je šialenec atď…

A PREDSA NAD ČÍM TRÁVIA 90 % SVOJHO ČASU?

Ak sú Trump, Q a audity úplný vtip a nie je sa čoho obávať, prečo trávia VŠETOK čas tým, že sa tým zaoberajú!

Ak globálna Cabala robí panické kroky, môžete si byť istí, že v zákulisí sa stalo niečo tak masívne, že to týmto ľuďom nahnalo strach z Boha.

Alebo je to možno preto, že po prvý raz v histórii majú dobrí ľudia navrch, zatiaľ čo zlo sa snaží bojovať v tme.

Zdá sa mi, že náš nepriateľ vie lepšie ako my, že nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. zdroj

v Nemecku všade Lady Di….. TV RTL, Bild.de, …..Rakúsko tiež….. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „POLITIK SPORT RATGEBER LEUTE SPORT POLITIK LEUTE GELD EROTIK NACH ANTISEMITISMUS-SKANDAL Wer will sich noch mit Greta treffen?“
Dehonestácia Grety a Makrely v priamom prenose ……. urobili to rafinovane ilustračná fotka je s Makrelou a tak ju spájajú aj s antisemitizmom
PO ŠKANDÁLE S ANTISEMITIZMOM. Kto by sa chcel ešte stretnúť s Grétou? zdroj
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „Plates nemayen Linz am Rhein 266 266 Bad Neuenahr-Ahrweiler hr-Ahrweiler 571 Sinzig 42 Dedenbach Bad Breisig RKTM RK hbrohl Waldorf 61“
Pred 2 dňami sme mali slabé zemetrasenie v údolí rieky Ahr, neďaleko Ahrweiler – Königsfeld „Najtajnejšia budova Spolkovej republiky Nemecko bola kedysi ukrytá v 20 kilometrov dlhom systéme tunelov pod vinicami medzi Ahrweilerom a Dernau. Jeho oficiálny názov bol „náhradné sídlo ústavných orgánov Spolkovej republiky Nemecko v kríze a vojne“ – skratka pre „vládny bunker“. zdroj

Ibrahim Attahiru: Nigérijská armáda potvrdila smrť svojho náčelníka generálneho štábu. Nigérijské vzdušné sily uviedli, že jedno z ich lietadiel, v ktorom sa nachádzal veliteľ armády Ibrahim Attahiru, sa zrútilo v strednej Nigérii. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba, brada a text, v ktorom sa píše „Menü Zu BILD LIVE Bild MANN WILL TOP-VIROLOGEN TÖTEN 340 Elitesoldaten und GSG9 suchen Wald-Rambo Berufssoldat hat Raketenwerfer und Maschinenpistolen Foto: privat Von: S. PRENGEL, M. SCHINKEL, F. SCHNEIDER UND D. SOIBEL 20.05.2021 16:04 Uhr“
Belgicko má teraz aj Waldramba. Spomíname si na minulý rok v Schwarzwalde (Yves Rausch). Schwarzwald patril Rothschildovcom, a potom saudskému princovi. V Belgicku sa stretávajú pedofili. Preto sa EÚ nachádza tam………..nemecký Rambo bol zatknutý o 17.17 hod. zdroj
Môže ísť o snímku obrazovky z Twitteru, na ktorej je jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „One America News YOAN @OANN Biden quotes Chinese Communist dictator who killed 80M people in address to Coast Guard cadets oann.com/biden-quotesc... #OANN Tweet übersetzen Biden quotes Chinese Communist dictator who killed 80M people in address to Coast Guard... oann.com 19:02 20 Mai 21 Twitter Web App“
V prejave ku kadetom pobrežnej stráže Biden cituje čínskeho komunistického diktátora, ktorý zabil 80 miliónov ľudí. zdroj

Peking v pohotovosti: Británia vysiela svoje námorníctvo do Juhočínskeho mora, aby spojilo sily s USA a Japonskom. zdroj

Zatiaľ čo sa demokrati sústreďujú na výtržníkov v Kapitole, Biden v tichosti prepúšťa smrtiacich islamských teroristov zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Home TrendingPolitics olitics HOME POLITICS SHOP NEWSLETTER While Dems ixate on Capitol Riote... DOWNLOAD OUR FREE APP While Dems Fixate on Capitol Rioters, Biden is Quietly Releasing Deadly Islamist Terrorists by Becker day updated about 19“
Na obrázku môže byť 3 ľudia a brada

San Diego – V zásielke zdravotníckeho materiálu sa našla viac ako TONA pervitínu zdroj

Medzinárodná koalícia pod vedením USA v noci na dnes podnikla nálety na tunely ISIS v irackej oblasti Hamrín.
Operácie vykonávali iracké lietadlá F16 a lietadlá USAF. Okrem toho RAF 🇬🇧 a USAF poskytli CAP platformu E11 A BACN, ktorá zabezpečovala ISR počas noci.
Pri koaličných náletoch v Hamríne údajne zahynuli dvaja velitelia ISIS. zdroj

Na obrázku môže byť mapa
Taliansko sa v súčasnosti javí ako HOTSPOT čistiek DS.
Vojenská letecká doprava v hornej časti Jadranu je od začiatku mimoriadne vysoká (sledujem ju tam od januára 2021).
Momentálne sa však zdá, že je tam silná.
V Marche medzi Perugiou a Anconou sa nachádzajú 3 obrovské tankery amerického letectva, ako aj takzvaný AWACS (Airborne Early Warning and Command Post System).
Nemám na to vysvetlenie, len tuším, že tam mohli byť zničené „sídla“ „čiernej šľachty“ (teda tej naozaj hroznej kliky) a ich bunkre a tunely medzi Talianskom a Chorvátskom.
Samotná „čierna šľachta“ bola údajne „zneškodnená“ už na Vianoce 2016. Možno teraz bude celé ich podsvetie zničené a zvyšné „kanálové krysy“ budú „vykúrené“!
„Trpasličí štát“ San Maríno (nachádzajúci sa medzi Ravennou a Pesarom) je tiež za zatvorenými dverami považovaný za „ohnisko cabaly“. zdroj

👉👉 Dvojtýždňová gigantická operácia v Brazílii a Paraguaji. Zozbierali viac ako 600 hektárov konopných plantáží, vykopali viac ako 100 skladov drog a zničili DVE MEGATONY konope.
👉👉 Po zadržaní „Boystownu“ (darknetovej platformy so 400 000 členmi) sa v týchto dňoch v mnohých krajinách konajú razie kvôli detskej pornografii. Takisto v Nemecku, takmer denne.
👉👉 Polícia v Ekvádore zhabala obrovské ŠTYRI A POL TUNY KOKAÍNU. Boli na ceste do Európy. zdroj

Svetlo na konci tunela je čoraz jasnejšie.
všetko okolo nás nám dáva dostatočnú istotu, že sa blížime k vytúženej prvej fáze našej spoločnej cesty.
Hoci je to opäť veľmi hrboľaté – pozrime sa spoločne na veľmi motivujúce znaky:
🔸 Už niekoľko dní nás v GER / AUT / CH obdarúvajú najkrajšími dúhami. Prečítajte si symboliku v kanáli.
Tieto dúhy sa hojne vyskytujú aj v médiách.
🔸 Od 17.05. do 20.05. prebiehala na Youtube séria „Misia“, „Pripravení vás chrániť“ „Bundeswehru“. Samozrejme o 17.00 hod.
Podvedomé programovanie na nadchádzajúci vojenský prevrat.
🔸 „BILD“ nás pripravuje na návrat Lady Diany.
Spravodajstvo „BILD“: „Hluk vypnutý. Je zvláštne, ako teraz čísla Corony zrazu všade klesajú.
Koniec príbehu bol oznámený.
🔸 Z Berlína hlásia veľký zásah proti pedofilnej trestnej činnosti. To „odhaľuje hrôzostrašné čísla“.
🔸 „Minister spravodlivosti Severného Porýnia-Vestfálska Peter Biesenbach (CDU) sa bráni obvineniam z blokovania práce vyšetrovacej komisie pre „zneužívanie detí“.
Prečo zadržiavať 30 000 strán spisov dva roky? – pretože ste v tom až po uši.
🔸 „Viedeň – Počet oznámení o sexuálnom zneužívaní maloletých na internete a o nacistickej produkcii na linke „Stopline“ sa vlani v porovnaní s rokom 2019 strojnásobil.
V miernych dávkach je ľudstvo pripravované na nepochopiteľné.
🔸 „V nemeckom komplexe Bergisch Gladbach polícia chytila muža zo Salzburgu.
Prvé náznaky cezhraničných sietí.
🔸 „Dievčatá ponúkané za zneužívanie – desať rokov väzenia pre 49-ročného muža“ (Schweinfurt).
Médiá sa však všemožne snažia naznačiť, že ide o súkromných osamelých páchateľov. Čoskoro už nebude možné utajiť, že ide o „BRD“-NaZi.
🔸 „V komplexe zneužívania v Münsteri vzniesla prokuratúra obvinenie voči matke 11-ročného chlapca.
Munster sa pravdepodobne môže pochváliť tým, že je hlavným mestom pedofilov. Horúca súťaž s Berlínom.
🔸 „Ťažké obvinenia proti raperovi T.I. (40) a jeho manželke Tameke Harris (45). Už pred niekoľkými týždňami boli obaja hudobníci vážne obvinení zo zneužívania.
Čoraz častejšie sa objavujú správy o účasti osobností šoubiznisu na pedofilných zločinoch.
Takmer 50 prehliadok sa uskutočnilo vo Freiburgu a v okrese Lörrach, ale aj v okresoch Emmendingen, Waldshut a Breisgau-Hochschwarzwald.
Skutočný rozsah pedokriminality sa postupne ukazuje.
🔸 „Zneužívanie v univerzitnej nemocnici v Sársku. Čo vedela Krampová-Karrenbauerová?
Takže spojenie sexuálnych zločinov/pedokriminality a chorôb plus politiky je zakorenené vo vedomí.
🔸 „Násilie a sexuálne zneužívanie v SOS detských dedinkách: škandál s podozrením zo zneužívania v 20 krajinách – postihnuté je aj Nemecko.
Nuž – je najvyšší čas sa zobudiť.
🔸 „Požiar v SOS detskej dedinke v Schorndorfe je pravdepodobne „nepodarený chlapčenský žart“.
„SWR-online“ pokračuje v klamstve až do trpkého konca.
🔸 „Pátranie na Univerzitnej klinike v Homburgu (UKS) pre podozrenie z detského porna.
Nápadne veľa akumulácií. Zaujímalo by ma, čo by to mohlo spôsobovať. zdroj

Americký generál v Maďarsku: čo pred nami vláda skrýva? Čo sa deje v Maďarsku? Čo pred nami skrývajú? Nemôže to byť náhoda, že Terrence J. prišiel do Maďarska na trojdňovú návštevu. Generálmajor McKenrick, Pozemné sily Spojených štátov V. Zástupca veliteľa jeho zboru navštívil niekoľko miest a informoval o bezpečnostnej situácii v regióne.“ Všetci si môžu oddýchnuť, je dobré, že je tu. V Európe sa čoskoro môže začať masové zatýkanie. Pretože bol porušený Norimberský kódex, celosvetový Magnitského zákon a Ženevské dohovory. Spojené štáty plnia úlohu výkonnej moci. zdroj

Opis fotky nie je k dispozícii.
Boli zaznamenané dve takmer súčasné zemetrasenia:
Prvá bola v blízkosti ostrova Fidži 6,8
10 kilometrov hlboko.
Žiadne varovanie pred cunami.
O 6 minút neskôr je zaznamenané ďalšie zemetrasenie, teraz však v blízkosti pobrežia Nikaraguy.
Magnitúda 5,6
Hĺbka 10 kilometrov. zdroj
Opis fotky nie je k dispozícii.
AKTIVUJE SA OHNIVÝ PÁS SO SILNÝMI ZEMETRASENIAMI 🚨🚨🚨🚨.
Veľké zatmenie krvavého Mesiaca nastane o 5 dní.
A silné zemetrasenia už boli zaznamenané. Za posledných 48 hodín bolo v Ohnivom kruhu zaznamenaných viac ako 70 stredne silných až silných zemetrasení:
ZOZNAM NAJSILNEJŠÍCH ZEMETRASENÍ ZA POSLEDNÝCH 48 HODÍN:
1 – Qinghai Čína zemetrasenie s magnitúdou 7,4 v hĺbke 10 kilometrov.
2-zemetrasenie pri ostrove Fidži
Magnitúda 6,8
Hĺbka 10 kilometrov.
3 – Zemetrasenie v Tichom oceáne pri pobreží Čile. Magnitúda 6,8.
Hĺbka 10 kilometrov.
4 – Yunnan Čína Magnitúda 6,4
Hĺbka 8 kilometrov.
5 – Carlsberg Ridge magnitúda 5,8
Hĺbka 10 kilometrov.
6 – Jakarta Indonézia Magnitúda 5,8
Hĺbka 19 kilometrov.
7- Šalamúnov ostrov magnitúda 5,8
Hĺbka 10 kilometrov.
8- Jakarta Indonézia Magnitúda 5,7
Hĺbka 10 kilometrov.
9- pri pobreží Nikaraguy Magnitúda 5,5
Hĺbka 80 kilometrov
10 – Zemetrasenie v Iráne s magnitúdou 5,2
Hĺbka 10 kilometrov. zdroj

Biele klobúky doteraz viedli všetky operácie tak, aby sa vyhli vedľajším škodám na civilnom obyvateľstve, a teraz by ich zaplavili ako potkany??????
Silné zemetrasenia v Číne sa zlovestne hromadia!
Ale aj keď sú epicentrá stále ďaleko od priehrady 3 Gorges, niektorí si to v mysli spájajú!
Pri všetkej sympatii k nádejam na pretrhnutie priehrady ako „spúšťača oslobodenia ľudstva“ treba vždy vziať do úvahy, že pretrhnutie priehrady by napriek už prebiehajúcej evakuácii mohlo stáť neuveriteľné množstvo životov!
Aj ja som v minulosti z času na čas špekuloval o možnosti pretrhnutia hrádze, naposledy pri havárii čínskej vesmírnej rakety, ale potom som si uvedomil hrozivé následky!
Aj preto si myslím, že je možné, že sa priehrada nikdy nepretrhne – pretože kto by chcel mať na svedomí státisíce alebo dokonca milióny obetí? zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba
Rovnaký postup ako v Nemecku, tiež jedného chlapa naháňali stovky policajtov 🤣…na toho belgického zobrali tanky 😂 a pritom ide o čistky 😉
BELGICKÝ RAMBO JE STÁLE NA ÚTEKU. Tanky a elitní vojaci obkľúčili lesnú oblasť zdroj

Najväčšie námorné cvičenie za celú generáciu s 25 000 mužmi v 17 časových pásmach
Desaťtisíce námorníkov a príslušníkov námornej pechoty sa zúčastnia na najväčšom námornom cvičení USA za poslednú generáciu, ktorého cieľom je otestovať, ako budú ozbrojené sily bojovať na dlhé vzdialenosti v rámci príprav na potenciálny konflikt s Čínou alebo Ruskom.

Na veľkom cvičení v roku 2021, ktoré sa začne koncom leta, sa zúčastnia lietadlové lode, ponorky, lietadlá, drony a približne 25 000 ľudí. Rozsiahle cvičenie bude zahŕňať 17 časových pásiem a zúčastnia sa na ňom námorníci a príslušníci námornej pechoty z USA, Afriky, Európy a Tichomoria. odkaz zdroj

Audit v New Hampshire potvrdil nespoľahlivosť výsledkov z hlasovacích zariadení. zdroj


Evanjelický „prorok“ Jeff Jansen hovorí, že si je „štvornásobne“ istý proroctvom o Trumpovi: „Krysy budú odhalené

Evanjelický kresťanský pastor Jeff Jansen, ktorý sa sám označuje za „proroka“, uviedol, že „si štvornásobne“ stojí za svojím proroctvom, že bývalý prezident Donald Trump bude znovu dosadený do funkcie – napriek tomu, že jeho predchádzajúca predpoveď, že sa tak stane do konca apríla, sa nenaplnila.

Jansen, ktorý stojí na čele Global Fire Ministries International, opakovane tvrdil, že Trump je stále legitímnym prezidentom. V marci neopodstatnene tvrdil, že americká armáda v skutočnosti vedie krajinu a že pravdepodobne do konca apríla dosadí Trumpa do funkcie. Hoci sa toto proroctvo nenaplnilo, evanjelický „prorok“ je zrejme stále presvedčený, že Boh mu dal do budúcnosti nahliadnuť, čo sa stane.

„Nachádzame sa v tomto úžasnom časovom okne. Vo veľmi krátkom čase do jari budeme tancovať,“ povedal Jansen vo videu zverejnenom v stredu na Facebooku. Pastor povedal, že „veci sa radikálne menia“ a že „falošná Bidenova administratíva“ „padá“. Right Wing Watch ako prvý informoval o Jansenových výrokoch vo štvrtok ráno.

„Krysy budú odhalené – prezident Trump nastupuje na svoje miesto,“ zdôraznil Jansen. Tvrdil, že jeho posolstvo o Trumpovi je rovnaké ako „hovoriť o Ježišovi“.

„Hovoríme o spravodlivosti. Hovoríme o cnosti. Hovoríme o správnej strane problému. Pretože prebieha obrovská globálna a ekonomická reforma. V cirkvi dochádza k úžasnému posunu,“ povedal. „Boh pripravuje Zem na veľkú globálnu slávu prebudenia. Takže sledujte, čo sa stane.“

Jansen ubezpečil, že si je „trojnásobne, štvornásobne istý! Boh vám žehnaj. Hľadajte to v mene Ježiša.“

Deň predtým, v utorok, pastor zverejnil samostatné video, v ktorom potvrdil svoje názory na Trumpa.

„To, čo prichádza, sa nedá zastaviť,“ povedal Jansen v predchádzajúcom klipe. „Dejú sa rôzne úžasné veci a hovorím o prezidentovi Trumpovi. Hovorím o jeho návrate k moci…. Hovorím o všetkom, čo Boh sľúbil, o funkčných obdobiach, ktoré sa vrátili späť.“

Ešte v marci Jansen tvrdil, že sa koná vojenský prevrat s cieľom dosadiť Trumpa do funkcie prezidenta.

„Posledná obrana je vojenská. Takže armáda, vlastne armáda má teraz všetko pod kontrolou,“ povedal vtedy Jansen. „Oni už urobili svoje rozhodnutie. Teraz ide o vykonanie. Teraz ide o návrat občianskej moci po tom, ako faktor ‚my, ľud‘ – nami správne, riadne zvolený prezident z minulých volieb vystúpi a odhalí korupciu – v Spojených štátoch bude obnovená občianska moc,“ povedal. „A tým prezidentom bude Donald J. Trump.“ zdroj

Zdieľať článok


Loading…