🙂 Nko v šoku:
Riaditeľka STVR Martina Flašíková bude hostkou podujatia „Médiá a demokracia“,ktoré organizuje poradca riaditeľky spravodajstva Petr Bohuš. Ohlasuje ho ako „prvé spoločné stretnutie alternatívnych a mainstreamových médií“. Okrem Flašíkovej sa akcie zúčastnia ľudia z dezinformačných médií InfoVojna a Slobodný vysielač. Hosťom bude aj premiérov poradca a člen Rady STVR David Lindtner.
Podujatie sa uskutoční v Zuberci, usporiadateľom je Bohušov portál Modrý jelen. Bývalý novinár Petr Bohuš sa vlani v novembri stal poradcom Márie Hlucháňovej, ktorá vedie spravodajstvo STVR ešte od éry riaditeľa Ľuboša Machaja.
Je známy v dezinformačnom prostredí – pozná sa so stíhaným extrémistom Danielom Bombicom, vystupuje v konšpiračných médiách a odmoderoval aj krst knihy Petra Tótha, bývalého spolupracovníka Mariana Kočnera a bývalého člena kontrarozviedky SIS, o bývalom špeciálnom prokurátorovi Danielovi Lipšicovi.
Na podujatí by sa malo diskutovať o smerovaní médií či o tom, či Slovensko „patrí na Západ alebo na Východ“. Okrem Flašíkovej a Lindtnera sú na podujatí ohlásení ako „hlavní hostia“ Norbert Lichner a Adrián Repčok z InfoVojny a Boris Koróni zo Slobodného vysielača. Repčokova manžela Silvia od januára v STVR pracuje ako riaditeľka ľudských zdrojov.
Zdroj Mimi Šramová

Nko v šoku: Riaditeľka STVR Martina Flašíková bude hostkou podujatia „Médiá a d… @Jajka Správy post 2026-04-20 08:11:55



