Andrej Kiska na výbore, startupy, ombudsmani, domáce práce, judikát a prasatá :-)

Andrej Kiska na výbore, startupy, ombudsmani, domáce práce, judikát a prasatá :-)

V utorok 7. Februára 2017 o 12:30 prejedná parlamentný výbor kauzu účinkovania Prezidenta Andreja Kisku v reklame súkromnej firmy Kurzor, ktorú prednedávnom navštívil a vyrobili mu tam sošku a vznikol reklamný šot, ktorý sa šíril internetom. Medzitým sme zistili, že táto firma na túto technológiu zinkasovala od štátu 335 tiísc EUR z našich daní v rámci vedeckých projektov, ktoré sa od roku 2014 začali silno tunelovať. Odvisnú všetci, ktorí ich budú kradnúť 🙂 (ak neprestanú)
Video o Kiskovi v reklame je tu: https://www.youtube.com/watch?v=-dKGnZTP3xY
Príďte sa pozrieť do parlamentu – vstup je voľný (je to dolný vchod do parlamentu) – ako bude tento kuriózny pírpad vyriešený.
Okrem toho sme našli zaujímavý judikát č. NS 1 To 11/2015, ktorý hovorí, že musí byť oslobodený každý, ak je stíhaný selektívne, tzn. ak jedného stíhajú a druhých nie – tak ten jeden musí byť oslobodený. „Prokuratúra v trestnom konaní zastupuje šát, Slovenskú republiku. V právnom štáte nie je možné pripustiť, aby v rovnakej sktukovo-právnej situácii bol jeden jeho občan stíhaný a druhý už nie, resp. jeden nestíhaný a druhý áno.“ Išlo by totiž o diskrimináciu aj keď sa jedná o rôzne prípady, lebo prokuratúra pracuje v rámci tzv. monokratického princípu.
——
Na gorilu bol pridelený jeden vyšetrovateľ – na boj proti extrémizmu štát pridelil 125 elitných policajtov 🙂
——
Počas tejto pozvánky Martin Daňo varí špageti a perie košele 🙂 Používa pri tom japonský nôž Mac MTH-80, ktorý sa za posledným rokom stal najobľúbenejším kuchárskym nožom vo svete pre svoje špičkové vlastnosti. Tieto nože, ako ja ďalšiu mimoriadne kvalitnú japonskú značku KAI dováža na slovensko spoločnosť Bella Tavola sro
https://www.bellatavola.sk/category/noze-kai-a-mac/426
——
Citát z George Orwell Zvieracia farma: Každá revolúcia končí vtedy, keď sa svine dostanú ku korytám
Rudolf Vaský: Toto je kulisa. Toto je komparz demokracie.
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
pozn. posledná 1 minúta videa má nejaký zvukový problém – pardon
——
Osoby: Andrej Kiska, Robert Fico, Robert Kaliňák, Richard Sulík, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, úžera, úžerník, prezident, extrémizmus, jednotka NAKA, protiextrémistická a protiteroristická jednotka, nože MAC, nože KAI, progrestívne slovensko, ESET, HB Reavis
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia