Áno, Ivan Korčok má pravdu… » Belobog

Áno, Ivan Korčok má pravdu… » Belobog

Ilustračný obrázok: Pixabay

Áno, Ivan Korčok má pravdu, keď hovorí o tom, že vojna na Ukrajine na má pre Európu existenčný charakter.

A nielen pre Európu, ale najmä pre celú „vyspelú západnú spoločnosť a civilizáciu“ na čele s USA, ktorá celé stáročia žije z drancovania nielen kolónií, ale celej planéty. A keďže tejto „vyspelej západnej spoločnosti“ sa míňajú zdroje na jej „život nad pomery“ ostatného sveta, vojna na Ukrajine má skutočne existenčný charakter. Najmä preto, že Európa v súčasnosti postupne stráca „africké kolónie“, ktoré ju zásobovali lacnými zdrojmi a prišla aj o lacné ruské zdroje, vďaka ktorým bola posledných pár desaťročí na hospodárskom vrchole.

Ale ako to býva, ten kto je chamtivý a žije na úkor ostaných, často stráca nielen zmysel pre realitu života, ale aj pud sebazáchovy. A to sa stalo súčasnej vyspelej západnej spoločnosti.

Strata lacných zdrojov znamená stratu životnej úrovne nad pomery ostatného sveta, ale aj stratu mocenskej pozície.

Žiaľ, len málokto si uvedomuje, že tam kde vládne parazitizmus, tam sa stráca mravnosť a  morálne hodnoty a etické princípy nemajú žiadnu cenu.  Pretože parazitovi záleží len sa sebe samom a je kvôli svojmu prežitiu ochotný úplne zničiť a zabiť svojho hostiteľa, dokonca aj vlastnú planétu.

A na takúto úroveň sa dostala „vyspelá západná spoločnosť“, preto má podľa I. Korčoka vojna na Ukrajine existenčný charakter. Keďže v parazitickej spoločnosti ide už iba o čo najväčšie sústo a napokon holé prežitie, strácajú sa akékoľvek spojenectvá  a priateľstvá.

Áno, vojna na Ukrajine má pre Európu existenčný charakter a to aj preto, že sa úplne dostala do područia USA. To čo sa USA nepodarilo uskutočniť zmluvou TTIP, podarilo sa dosiahnuť  „vojnou na Ukrajine“ a úplným zotročením Európy pomocou nanútených protiruských sankcií.

Nuž áno, vojna na Ukrajine má skutotčne existenčný charakter, a to nielen pre Európu, ale pre celý parazitický kapitalistický a davo-elitársky systém, ktorý takto začal požierať sám seba…

Devana

Slnovratovo 3. apríl 2024