Anon(i)mní novinári?! Starých psov novým móresom nenaučíš.

Dňa 13. Mája 2014 sa konalo zasadnutie Ústrednej volebnej komisie v Bratislave. Trvalo to viac ako tri hodiny. Medzitým sme robili online živé vstupy z Ministesterstva vnútra, ktoré zrejme vadili prítomným čakajúcím novinárom. Jedna z nich bola dokonca hladná a vinu zvaľovala na Martina Daňa – kvôli nemu vraj nemohla ísť do bufetu, alebo nedostali chlebíčky, ktoré obvykle dostávajú ak na tlačovku prídu 🙂
Vraj máme vypnúť kamery – pritom sama je novinárka a v pracovnom čase bola na verejne dostupnom mieste – na štátnom úrade, kde nárok na ochranu nemá.
Poznáte ju? Ak áno píšte na info@ginn.pro
——————–
Produkcia: GINN a Martin Daňo
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2014, zn. chybička?! 🙂
———————-
Len pre priaznivcov v úvode informujem, že „anonimni“ s gramatickou chybou je zámerne… (sp. anonymni novinari)
————————-
Aktualizácia 15.5.2014
Osoba na poslednom videu je Tatiana Majerská z agentúry SITA, ktorú zakladal Pavol Múdry (video o ňom sme zverejnili len prednedávnom) Zľava: Redaktori domáceho spravodajstva agentúry SITA Tatiana Majerská, Ján Petrovič a vedúca redaktorka redakcie Zuzana Devera počas odovzávania cien Literárneho fondu za novinársku tvorbu v roku 2013. Zuzana Devera a kolektív domáceho spravodajstva SITA boli ocenení za spravodajstvo z druhého kola volieb predsedov samosprávnych krajov. (Bratislava, 6. máj 2014)
————————-
Podporte GINN www.ginn.pro/podpora