
- Biskup Fabbro podporoval očkovanie, ignorujúc morálne obavy katolíkov o potraty.
- Jeho rezignácia otvára cestu pre nového biskupa Miehma, ktorý môže priniesť zmenu.
- Kanadská vláda priznala škody spôsobené vakcínami, čo vyvoláva obavy o bezpečnosť.
- Vedľajšie účinky mRNA vakcín sú vážne, ohrozujú zdravie detí a dospelých.
Kanadský biskup, ktorý vyzýval svojich veriacich a kňazov, že „očkovanie proti COVID-19“ je nevyhnutné na zastavenie šírenia vírusu, zakázal prijímanie na jazyk a zdôrazňoval dôležitosť nosenia masiek, odstúpil z funkcie v súlade s kánonickým právom z dôvodu dosiahnutia veku.
V tlačovej správe diecéza v Londýne v Ontáriu uviedla, že pápež Lev XIV. „dnes oznámil, že prijal rezignáciu biskupa Ronalda Fabbra a vymenoval biskupa Daniela Miehma za nového biskupa diecézy v Londýne.“
„Biskup Fabbro pôsobil ako biskup Londýna od roku 2002 a podal rezignáciu pred svojimi 75. narodeninami v roku 2025 v súlade s požiadavkami kánonického práva,“ uvádza sa v tlačovej správe.
O 75-ročnom Fabbrovi informoval portál LifeSiteNews, najmä nedávno v súvislosti s jeho silnou podporou vakcín proti COVID-19 a povinného očkovania, ktoré sú spojené s potratmi.
V roku 2022 Fabbro opäť naliehal na svojich veriacich, aby si dali očkovanie proti COVID-19, ktoré je spojené s potratmi, a nosili masky v kostoloch.
„Dosiahli sme neuveriteľný pokrok v boji proti COVID-19 (C-19), ale teraz čelíme niektorým bezprostredným hrozbám, ktoré pravdepodobne spôsobia ďalšie šírenie vírusu a súvisiace zdravotné problémy pre mnohých,“ napísal Fabbro svojim veriacim.
„Prevažná väčšina zdravotníckych odborníkov zdôrazňuje dôležitosť očkovania v boji proti C-19,“ pokračoval Fabbro. „Tieto vakcíny sú ľahko dostupné pre deti, mládež a dospelých takmer všetkých vekových skupín.“
Fabbro propaguje mRNA „vakcíny“ proti COVID prichádza napriek tomu, že injekcie sú kontaminované fetálnou tkanivou z potratených detí. To viedlo mnohých katolíkov k tomu, aby sa z dôvodov svedomia vyhli očkovaniu.
Fabbroho miesto zaujme Miehm, ktorý bude uvedený do úradu v pondelok 29. júna, na sviatok svätých Petra a Pavla, v katedrále svätého Petra v Londýne.
Miehm pôsobil ako kňaz v diecéze Hamilton v rokoch 1989 až 2013, kým ho pápež František nevymenoval za biskupa a 7. mája 2013 ho vysvätil
Od roku 2017 pôsobí ako 13. biskup diecézy Peterborough.
Fabbro o Miehmovi povedal, že je „presvedčený, že bude dobrým pastierom pre veriacich diecézy“.
„Prichádza k nám s bohatými skúsenosťami ako biskup z Peterborough. Je silným, súcitným vodcom s vynikajúcim pastoračným inštinktom a múdrosťou, ktorá povedie našu diecézu do budúcnosti. Pod jeho biskupským vedením bude diecéza v Londýne v veľmi schopných rukách,“ poznamenal Fabbro.
V decembri 2020 biskup Fabbro zakázal prijímanie na jazyk a presadil povinnosť nosenia masiek, pričom varoval kňazov, že nedodržanie týchto pravidiel môže mať za následok “trestné stíhanie.“
V roku 2021 Fabbro zašiel ešte ďalej a nariadil očkovanie proti COVID-19 pre všetkých kňazov a farských pracovníkov vo svojej diecéze, čo vyvolalo značnú nevôľu veriacich katolíkov na miestnej aj celoštátnej úrovni.
Dnes musela kanadská vláda priznať škody spôsobené očkovaním proti COVID-19. Nedávno ticho priznala , že kľúčové údaje o úmrtiach súvisiace s injekciami proti COVID-19 na báze mRNA neboli zverejnené, pričom sa odvolávala na údajné obavy o ochranu súkromia.
Vakcíny na báze mRNA boli tiež spájané s množstvom negatívnych a často závažných vedľajších účinkov u detí a všetky boli súvisia s bunkovými líniami pochádzajúcimi z potratených detí.
LifeSiteNews uverejnil rozsiahly výskum o nebezpečenstvách experimentálnych vakcín proti COVID-19 na báze mRNA, ktoré zahŕňajú poškodenie srdca a zrážanlivosť krvi.





