Časť-2. Prví Máj 2012, Železná studnička,Partizánska lúka,Bratislava.

A tu je komentár Joža Vaška z fejz búku, prekopírované odtiaľto : http://www.facebook.com/jozovasko/posts/10150884324714289?ref=notif&noti…

Jozo Vasko

Ahoj Rudolf , videl som to. Dakujem za propagaciu, aj ked to vyznelo tak ako keby si chcel zosmiesnit mna aj mojich priatelov a nasu snahu.
Priama demokracia sa nemoze presadzovat za kazdu cenu, nasilim „nezavisle od poctu obeti“.
Cesta, ktoru navrhujes a hlasas je cestou „potravy pre dela“ http://cs.wikipedia.org/wiki/Kan%C3%B3nenfutr
Vyriesenie problemov chudoby a bezdomovcov tak ze z nich spravis potravu pre dela, je tiez riesenie, ale nie pre nich 🙁

Sucasny svet je rozdeleny na viac skupin.
Jedna skupina ma na svojej vlajke heslo „ROZDELUJ A PANUJ“, a ma nekonecnu moc.
Skupina, ku ktorej sa hlasim ja disponuje najme cistym srdcom a schopnostou spolupracovat pod vlajkou „SPAJAJ A SLUZ“.

Neviem ci to co robis, robis z vlastneho presvedcenia, alebo si len niekoho zoldnierom, ale svojim sposob prezentacie sa zaradujes pod vlajku „ROZDELUJ A PANUJ“

Rudolf Vasky

Nie ja rozdeľujem, Vy všetci čo ste ešte nepadli na hubu, do biedy,mizérie,beznádeje a zúfalstva – VY SA ODDEĽUJETE od tých ktorí už padli na hubu !

Jozo Vasko

Kazdy ma svoje okuliare, cez ktore vidi svet. Ja cez svoje vidim to co som napisal vyssie. Ostatni nech sa rozhodnu tak ako vidia oni.
Ja sa nepovysujem nad nikym, ani sa nevysmievam a ani vulgarnymi slovami necastujem ludi, ktori mi nahodne vbehnu do kamery.
Ja si vazim kazdeho cloveka a nemam problem sa s nikym rozpravat. Ked nemozem pomoct, aspon vypocujem a skusim spolocne porozmyslat.

Kazdy robi len to, co sa mu zda v danej chvili co najspravnejsie, na zaklade aktualneho mnozstva informacii a skusenosti.
Kazdy je ale zaroven zodpovedny za svoje rozhodnutia a ciny. Ty si sa rozhodol, ako si sa rozhodol a akceptujem Tvoje rozhodnutie.
To „padnutie na hubu“ hrozi nam vsetkym. Cesta na ktoru som sa dal ja, je pomalsia a neponuka rychle riesenia s kratkou zivotnostou. Prave vdaka tomu, ze som zatial nepadol nahubu rozmyslam nad tym, ako zmenit tento nefunkcny system na funkcnejsi a spravodlivejsi pre vsetkych.

S nasilim a krmenim diel (hoci aj s bezdomovcami) nebudem nikdy suhlasit.
Verim ze casom objavis aj ine menej krvave cesty.

Tomáš Ondrovič

Krvavu cestu si ludia nikdy v historii nezvolili. Ludia ustupuju iba kym je kam, ked su v kute a nemaju uz kam ustupit, zacnu sa branit. To je ta krvava cesta. Krvava cesta je zakonity dosledok. Nie je to filozoficky smer, ani ideologia. Je to realita cloveka bojujuceho o svoj zivot. Naopak. pre mna je nepochopitelne, preco bezdomovec, ktory vie, že uz nema sancu, ze je chory, ze zmrzne, preco aspon nezoberie sekeru a nezoberie aspon jedneho tvorcu rezimu zo sebou. Kde sa v ludoch berie ta nekonecna schopnost ustupovat? Ustupovat az na hranicu zivota a smrti?

Rudolf Vasky

Jožko.

Tu píšeš : === Cesta na ktoru som sa dal ja, je pomalsia a neponuka rychle riesenia…===

Vidíš a toto je pointa, to je pointa môjho videa, to je pointa môjho vysmievania, to je pointa mojej vulgarity, to je pointa môjho znevažovania, všetkých ako ty ktorí sa nikam neponáhľajú a majú čas na „POMALŠIE CESTY“ (ako si to napísal).

TY A DANIEL DANIELIS MARKO a Vám podobný – IGNORUJETE GENOCÍDU KTORÁ TERAZ V TOMTO MOMENTE PREBIEHA NA SLOVENSKU ! – a toto môj milí kamarát,toto ignorovanie tejto hroznej genocídy ktorá teraz na Slovensku prebieha – to je vulgarita všetkých vulgarít, to je výsmech a zosmiešňovanie všetkých trpiacich v biede, mizérii,hlade, beznádeji a v zúfalstve !

To je chrapúnsky výsmech tých 15 ľudí ktorí minulí týždeň zo zúfalstva spáchali samovraždu ! – Jožko a za to ty a Daniel Danielis Marko sa môžete hanbiť !