Celý telefonát: Dopravný priestupok z [JorToube]

Záznam celého telefonát z dopravného inšpektorátu Strážske. Dňa 3.6.2014 zavolal práporčík Dušan Kalman novinára Martina Daňa, aby ho predvolal na výsluch kvôli podozreniu z dopravného priestupku.
—————-
GINN ukazuje pravú tvár štátnej správy a podporujú nás občania. Ďakujeme. www.ginn.pro/podpora
—————-
Novinár je podozrivý z toho, že údajne dńa 4.2.2014 cestou na exekútorský úrad prekročil bielu čiaru na ceste, čo vyplýva z videa zverejného na Youtube (resp. [YourToube] ako číta policajt).
Zdá sa tak, že na Slovensku policajti v pracovnej dobe sledujú videá a udeľujú priestupky už aj za to, čo sa na nich deje a to bez bližšieho skúmania veci. Alebo je to iba pomsta policajta, ktorý zasahoval dňa 4.2.2014 na Exekútorskom úrade Mgr. Marcely Zummerovej v Michalovciach? Alebo je to aktivita samotnej exekútorky?!
Pri prve návšteve GINN u exekútorky Zummerovej (4.2.) privolal na exekútorsky úrad policajta Michajla bývalý policajt Peter Veligdan, ktorý je druh Viery Kereštánovej a tá zase je sestra exekútroky Marcely Zummerovej. Policajt MIchajlo prišiel s rukami vo vreckách, okuliarmi na hlave a bez čapice a Veligdanom si tykal a priateľsky sa oslovovali.
A práve Michajlo začal viesť priestupkové konanie proti Martinovi Daňovi, ktorý ho na úrade nafilmoval. Zdá sa, že podozrivé prepojenia polície a exekútorov sa napĺňajú. Nie sú to až mafiánske praktiky? Koho chráni polícia? Občanov či exekútorov?
—————-
Telefonát uskutočnený 3.6.2014 v ranných hodinách.
Polícia Strážske: práp. Dušan Kalman
GINN: Martin Daňo
—————-
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2013, 2014, exekútori
Produkcia: GINN, Martin Daňo