Chrorý Fico či plánovaný odchod z politiky?!

Boli sme sa pozrieť v nemocnici, kde hospitalizovali premiéra Fica. Bol v izbe a tak sme ho nechali pozdraviť a nechali mu tričko a odkaz. Predseda vlády Robert Fico bol 14.4.2016 pre zdravotné problémy hospitalizovaný v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb.
Dôvodom na vyšetrenie bolo podozrenie na infarkt. Vyšetrenia infarkt nepotvrdili ani nevyvrátili. Úrad vlády zrušil Ficovu štvrtkovú oficiálnu návštevu Česka zo zdravotných dôvodov. U predsedu vlády je podľa informácií v článku podozrenie na infarkt, v nemocnici zostane minimálne niekoľko hodín, pravdepodobne aj na noc. R. Fico sa necítil dobre už v utorok ráno pri pravidelnom behu na hrádzi. Zrušil potom svoju účasť na súde, kde mal vypovedať ako svedok. Svoj pracovný program však v deň, keď sa dokončovalo programové vyhlásenie vlády úplne nezrušil a bol na úrade vlády. Do nemocnice ho dnes nepriviezla záchranka, ale prišiel sám vlastným autom.
Fico mal byť hlavný svedok v kauze drogovej aféry Ministra Jána Počiatka – aj ten je od volieb nezvestný a vraj sa zdržiava v USA.
——
Robertovi Ficovi sme popriali skoré uzdravenie a nechali tričko z relácie Takže tak! aby mu nebola v noci zima (noci sú ešte chladné)
Základná otázka ale zostáva, či to je: Choroba alebo plánovaný odchod z politiky? Účel, ktorý potrebuje nesprávne prostriedky,
nemôže byť správny. (Karl Henrich Marx)
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Národný ústav srdcových a cievnych chorôb Bratislava
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia