ČOV Sever: Končí toxický odpad pri našich domoch?

Milan Blaho bol hlavný zástupca veriteľov v kauze Váhostav. Do redakcie GINN nám doručil video s tvrdením, že konzorcium stavebných firiem a prepojených subjektov údajne likviduje toxický odpad zvláštnym spôsobom – jeho riedením s riadnym odpadom a následne zakopávaním alebo rozvážaním po obciach. Informácie preverujú aj iné média – video zverejňujeme na základe zistenia a podkladov pána Blaha. Kto zamoruje sa životné prostredie? Stanovisko dotknutých subjektov zverejníme po doručení.
—-
Rôzny – aj toxický odpad z nelegálnych skládok (kde sa mimochodom čerpajú dotácie z Eurofondov na ich hygienicku likvidáciu) sa zrejme likviduje omnoho „lacnejším“ a pre likvidátora efektívnejším spôsobom a to tak, že na toxickú skládku sa navezie zemina z výkopových prác na kanalizácii, stavieb daiľníc a iných úprav, skládka sa následne premieša so zeminou a takto zriedený odpad sa potom rozváža po obciach, či slúži ako materiál na vyrovnávanie nerovností, či podložie aj pri rôznych vodných zdrojoch.
Informácie posielajte na info@ginn.press
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Bošan, okres Partizánske
Miesto 2: Hencovce, Nižný Hrabovec, okres Vranov nad Topľou
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, ČOV Sever, Dopravstav, Váhostav, Váhostav-SK, Juraj Široký, zakopávanie, zákop, sládka, toxický odpad, toxicita, životné prostredie, život, zdravie, rakovina, choroba, smrť, mrtvola, púšť, nemocnica
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia