Daniela Švecová vypovedala na súde! Hlavný svedok alebo klamár? A rytier bez hlavy!

Daniela Švecová vypovedala na súde! Hlavný svedok alebo klamár? A rytier bez hlavy!

Pozrite si, ako vypovedala predsedníčka NS – Daniela Švecová na súde, ktorý sa konal 13. Apríla 2017 (zn. 18Cpr/2/2016) vo veci Mária Tomeková vs Najvyšší súd SR o určenie neplatnosti skončenia pracovného pomeru. (niekde strede je chvilkovy vypadok obrazu ale zvuk ide)
Podporte GINN v akciách, ktoré nemajú na Slovensku páru http://www.ginn.press/podpora
Na NS sa pod vedením predsedníčky Švecová prepúsťajú zamestnanci veľmi podivným spôsobom – vraj pre organizačné dôvody, ktoré sa však javia fiktívne, lebo na druhej strane sa tam prijímajú ľudia, ktorí pochádzajú z prostredia okolo Roberta Kaliňáka. Príkladom je aj šéf kancelárie NS Ivan Solej. Teraz musia na súde vysvetľovať, prečo sa tieto veci dejú. Už minule sa dokázalo, že sa tam zrejme húfne falšujú listiny a podpisujú bianko listiny, ktoré niekto iný vypĺňa. V tomto prípade bývalá zamestnankyňa Najvyššieho súdu žaluje vedenie súdu a jej predsedníčku Danielu Švecovú o určenie neplatnosti skončenia pracovného pomeru. Posledný súd sa konal v utorok 27.2.2017 a medzi predvolanými svedkami bol Štefan Harabin (bývalý predseda NS) a Daniela Švecová (súčasná predsedíčka NS). Konanie vedie sudkyńa Zuzana Hlistová.
Tu je video z 27.2. tu je video: https://www.youtube.com/watch?v=d1IaNRifjfw
Vtedy na súd Daniela Švecová neprišla a ako dôvod uviesla, že musí isť na Súdnu radu, čo sa ukázalo ako nepravdivé. Tiež súdu nedoručila ani podklady, ktoré od nej žiadal a preto si vyslúžila pokutu vo výke 100 EUR! Ako prvý o tom informoval Martin Daňo a zverejnil aj zábery zo súdu, za čo v úvode na dnešnom pojednávaní vyslúžil pokutu 200 EUR.
Tu je celý článok ako Švecová dostala 27/2 pokutu: https://dennikn.sk/698303/sefka-najvyssieho-sudu-neprisla-na-sud-jej-ospravedlnenie-opakovane-nesedi/
Súd 13.4.2017 začal o 9h, Švecová vypovedala o 10h a Harabin o 14h. Pojednávanie bolo verejné – napriek tomu bezdôvodne sudkyńa zakázala všetkým nahrávať obraz aj zvuk, čím zabránila verejnosti k prístupu k informáciám.
Na súd prišlo niekoľko fanúšikov GINN aj široká verejnosť, Rudolf Vaský, Martin Daňo a GINN, ktorí sa chceli osobne porzieť na zdevastovaný stav justície vlastnými očami.
Daniela Švecová prišla na najluxusnejšom modeli značky BMW a dvoma ochrankármi a šoférom a znova ukázala svoj totálny právny amaterizmus a dokonca priznala, že nevie čo sa na súde, ktorý riadi –
deje! Dokonca bola usvedčená z klamstva. Ako dôvod výpovede pracovníčky NS uviedla, že chcela v knižnici na súde ponechať len vzdelaných pracovníkov. Avšak iná zamestnankyňa, ktorá na oddelenie prišla potvrdila, že je vyučená krajčírka. Rovnako rozporuplne sa javí aj skutočnoť, že chcela šetriť, lebo v čase tzv. „šetrenia“ sa vozí na najdrahšom aute a bola jej pridelená ochranka.
Žalobkyňa sa jej nakoniec tiež opýtala, aby vysvetlila rozpor v jej odôvodnení svojho ospravedlnenia, keď minule neprišla na súd, lebo mala ísť na Súdnu radu, kde ale nedorazila. Teraz Švecová tvrdí, že bola u lekára.
pozn. ospravedlňujeme sa za zníženú kvalitu zvuku
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Okresný súd Bratislava I
Osoby: Daniela Švecová, Mária Tomeková, Michal Mandzák, Boris Urbančík, Rudolf Vaský, Juraj Vrablanský, Štefan Harabin, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, veľký protikorupčný pochod
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia