Definitívna bodka za komunikáciou Lipšic – Zsuzsová (ako aj za ďalšími komunikáciami)

Definitívna bodka za komunikáciou Lipšic – Zsuzsová (ako aj za ďalšími komunikáciami)

Lipšic sa svojho času v rozhovore pre Denník N vyjadril, že niektoré stránky „kvôli duševnému zdraviu ani nečíta“ (chápeme, čítať o sebe pravdu je niekedy ťažké). Čo my považujeme za jeho škodu, nakoľko keby si dôkladne preštudoval článok „O komunikácii Aleny Zsuzsovej s Danielom Lipšicom“, tak by sa už argumentácie, akú použil počas besedy, ktorej sa zúčastnil spoločne s Jánom Gorduličom a Marekom Vagovičom, vyvaroval. Vo vyššie uvedenom článku by sa totiž dozvedel, ako prebehlo „hacknutie“ jeho FB účtu, ako aj to, čo sa priamo robilo v jeho účte. Lenže nie, Lipšic bude ďalej klamať a klamať a klamať.

 

Komentár k videu.

Budeme reagovať len vecne – Lipšicovým „omáčkam“ sa vyhneme.

Na priamu otázku Gorduliča, či si písal so Zsuzsovou, odpovedá Lipšic „Ja nie“. Túto jeho odpoveď okomentujeme neskôr, zatiaľ ponúkame ako odpoveď foto Lipšica v momente, keď na túto otázku odpovedal. Napriek tomu, že sa mu Gordulič snažil pozerať do očí, Lipšic počas odpovede sklopil zrak. Chápeme, klamstvo sa ťažko hovorí do očí.

Lipšic tvrdí, že mal  „účty facebookové, a že len na FB to bolo hacknuté“. Podľa komunikácie Lipšicových najbližších spolupracovníkov si Lipšic v tom čase nevedel zmeniť ani heslo na FB (musela to za neho robiť jeho asistentka Anna Andrejuvová), takže keď takýto človek rozpráva o „hackingu“, tak je to ako keby chlap rozprával o pôrodných bolestiach. A ešte jedna vec, v našom článku sme písali, že ako prihlasovacie meno do Lipšicovho FB sa používala emailová adresa daniel_lipsic@nrsr.sk , čiže išlo o poslaneckú emailovú adresu Lipšica, ktorú väčšinou používali jeho asistenti Grendel a Andrejuvová. Pritom bloger Adam Kemény ešte v októbri 2014 napísal článok „Lipšic zháňa peniaze u Azerbajdžanských oligarchov“, ktorý obsahuje aj emaily práve z poslaneckej schránky Lipšica, takže logicky nám z toho vyplýva, že bola „hacknutá“ aj poslanecká schránka Lipšica. Takže ten, kto prenikol do schránky, nemusel „hackovať“ jeho FB účet. Stačil jednoduchý reset hesla prostredníctvom emailovej adresy. A nerozumiem celkom dobre prečo Lipšic tají „hacknutie svojej poslaneckej emailovej adresy“, keď určite vie, že jeho počítač bol odovzdaný polícii na znalecké skúmanie v lete 2014 a vrátený začiatkom roka 2015.

Lipšic vo videu konštatuje, že „na šťastie“ bola na FB zachovaná aj jeho správa o tom, kde informuje osoby, s ktorými niekto v jeho mene údajne komunikoval (počas pomaly jedného roka bez „povšimnutia“!!!), že došlo k prelomeniu jeho konta a že sa im ospravedlňuje. A v rámci svojej argumentácie tvrdí, že následne bola komunikácia z jeho strany ukončená. Ako vždy klame.

Alena Zsuzsová – komunikácia

1.júna 2012 Lipšic píše: „Včera mi vymenili heslo na FB, keďže som mal podozrenie, že viac ľudí má k nemu prístup. Šokovaný som si prečítal Vaše správy, keďže som ich neodosielal. Neviem, či malo ísť o pokus o moju diskreditáciu. V každom prípade sa aj Vám ospravedlňujem a verím, že sa to už nezopakuje. D. Lipšic“. To, že je celá veta klamstvo, ktoré navyše aj textovo nedáva žiadny zmysel, to je fakt.

Ale rovnako je aj faktom, že komunikácia pokračovala ďalej. Lipšic so Zsuzsovou komunikoval aj 17.júna, aj 18. júna, aj 19. júna, aj 25.júna, aj 26.júna, aj 1.júla, aj 2.júla, aj 7.júla, aj 10.júla, aj 14.júla, aj 15.júla, aj 16.júla. Pritom uvádzame dátumy, keď komunikoval Daniel Lipšic! Ale čo je dôležitejšie, dňa 16. júla 2012 sa Lipšic s Alenou aj stretol! Čiže až po tom, ako sa podľa jeho vlastných tvrdení ospravedlnil dámam, za to, že v jeho mene komunikoval niekto iný.

Rovnako to aj bolo v prípadoch iných žien. Kde sa Lipšic najprv „ospravedlnil“ a potom komunikoval veselo ďalej. Jednoznačne však odporúčame si naštudovať komunikáciu Lipšica s jeho prvou láskou Martinou Novomestskou (s ktorou sa aj osobne v roku 2013 stretol). Až po prečítaní si tejto komunikácie si čitateľ bude absolútne istý, že komunikácie sú autentické, nakoľko ide o ľudí, ktorí sa navzájom hlboko poznajú ešte z dávnej minulosti. Pre pobavenie odporúčam aj komunikáciu Lipšica s Karolínou Hrnčárovou. V nej totiž „alfa samec“ Lipšic dostal košom.

Toľko k argumentácii Lipšica. Tak slabo technický zdatný „alfa samec“ a toľko filozofuje ohľadom „hackingu“. Časom sa dostaneme aj k zaujímavejším veciam, zatiaľ len odkaz pre Lipšica, ktorý určite vie, od čoho boli v minulosti tieto prístupové údaje (nie je to Facebook):

prihlasovacie meno: dano@lipsic.sk

heslo:   ADFlegal2009 (a keď menil heslo, tak menil len rok na 2010, 2012, …)

 

Definitívna bodka.

Lipšic bude donekonečna klamať a zapierať. Pritom čo sa týka konečnej bodky za komunikáciou Lipšica s istou banskobystrickou právničkou, tak tú dal jeho „podržtaška“ a predseda Výboru pre kontrolu SIS Gábor Grendel, ktorý si neopatrne a prehnane iniciatívne poznačil do telefónu možné východiská pre Lipšica z kauzy jeho prevaleného vzťahu s Miadokovou.

Čo sa týka Lipšicových FB komunikácií, najprv trochu chronológie.

1.) V našom článku sme uviedli, že novembri 2013 sa niekto „nabúral“ do Lipšicovho FB účtu. Toto potvrdil aj Lipšic v svojom FB statuse.

2.) Koncom apríla 2014 vznikla stránka danielito.info, ktorá obsahovala FB komunikácie Lipšica s viacerými ženami (komunikácie je možné nájsť tu).

3.) V máji (3-4.5.) 2014 sa táto situácia zopakovala, ako tvrdí Lipšicovi blízka osoba Anna Andrejuvová v komunikácii s Ľudovítom Tóthom (marketing politickej strany NOVA). Po tomto hacku pribudla na danielito.info ešte komunikácia Lipšica s Júliou Malinovskou, s ktorou sa plánoval stretnúť v USA.

 

Lipšica okrem iného usvedčuje aj komunikácia medzi jeho vtedajšou poslaneckou asistentkou Annou Andrejuvovou, poslaneckým asistentom a podpredsedom strany NOVA Gáborom GrendelomĽudovítom Tóthom zodpovedným za FB marketing strany NOVA a Daniela Lipšica. Komunikácia prebehla prostredníctvom aplikácie Messenger 1.mája 2014 – tesne po zverejnení webového portálu danielito.info s Lipšicovými FB komunikáciami. Komunikáciu je potrebné čítať zdola nahor.

 

Ku komunikácii sa ešte všetci traja vrátili o pár hodín neskôr.

 

Takže ….. BODKA

Na záver len dodám, že Lipšic hovorí tak „pravdu“ ako ten pán vedľa neho na fotke „spieva“…

 

REDAKCIA

 

 
Loading…