Do vlakov sa nasťahovali blchy! Zmena cestovného poriadku.

GINN pri náhodnom preverevaní cestovných poriadkov natrafil na zaujímavú zmenu. V spacích vozňoch 1. triedy sa zakázali prevážať psy – údajne majú blchy.
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
GINN zatelefonoval na kontatkté pracovisko želzníc, prečo táto zmena a ako je možné prepravir so psom. Zamestnanec potvrdil, že boli pasažieri, ktorí sa ráno zobudili obodkovaní (myslel tým doštípaní blchami). Druhej triedy sa to však netýka – zdá sa, že tam menej majetných pasažierov môžu blchy pokojne štípať aj ďalej.
Ako je teda možné cestovať so psom? Jedine v ležadlovej časti alebo v časti na sedenie!
————————-
Čo je prvá trieda v ponímaní ŽSR? Vraj to najlepšie čo na Slovensku existuje (30 a viac ročné vagóny)
Nočný spací vlak Źelezníc SR má ležadlovú (3 ležadla v kupé) a lôžkovú časť (4 alebo 6 lôžok v kupé) a časť na sedenie. Všetky vozne sú zastarané a kategorizované ako 2. trieda. Prvou triedou sa rozumie ak si priplatíte, že chcete byť v ležadlovej časti sám, alebo vo dvojici (stále je to to isté kupé).
————————-
Podporte GINN http://www.ginn.press/podpora
————————-
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, cestovanie, cestovný poriadok, cestovanie so psom, pes, psy, psi, praprava psa, vlak, železnica, blchy, blcháreň, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2013, 2014, 2015