Dvojaký meter spravodlivosti! Bordel, čo priniesol Borec, Švecová a Kaliňák

Martin Daňo, zakladateľ GINN, navštívil bývalého predsedu najvyššieho súdu – Štefana Harabína. Chcel sa ho opýtať na jeho názor s rozdielnym postupom Ministra spravodlivosti Tomáša Boreca v disciplinárnych konaniach proti sudcom. Borec sa rozhodol, že nepodá podnet na disciplinárne stíhanie sudcov Andreja Lukáča a Petra Siváka z Humenného, ktorí protizákonne vylúčili Martina Daňa z komunálnych volieb 2014, kde kandidoval na post primátora a poslanca Mesta Humenné. Pochybenie sudcov bolo podložené Nálezom Ústavného súdu, ktorý dal za pravdu novinárovi Daňovi.
V inom prípade minister Borec nariadil sudcov disciplinárne stíhať (kauza sudcov Harabín, Dohňanský, Šimonová) – hoc sa nedokázalo žiadne ich previnenie. Aký je teda meter na disciplinárne delikty sudcov a ako to vníma samotne disciplinárne stíhaný Harabin? „Slovensko je policajný štát“ – odkazuje verejnosti.
Prečo je ale Harabín temnotou justície? Prečo z Daňa robia temnotu novinárov a občianskych aktivistov? Uvidíte na tomto videu. Absolútna totalitná moc jednej vládnej strany tak ako ste ju ešte nevideli. Kto ovládol justíciu? Kto rozkladá justíciu?
——-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
——-
Kto je Štefan Harabín? Narodil sa 4. máj 1957, Ľubica (má 58 roko) a je slovenský právnik. Vo vláde Roberta Fica bol podpredsedom vlády a ministrom spravodlivosti. Právo vyštudoval na Právnickej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Sudcovskú prax začínal ako justičný čakateľ Krajského súdu v Košiciach v roku 1980. Do funkcie sudcu z povolania bol zvolený 1. januára 1983. Po Nežnej revolúcii od roku 1990 pôsobil na Krajskom súde v Košiciach a v roku 1991 ho zvolili za sudcu Najvyššieho súdu Slovenskej republiky. V rokoch 1998-2003 a 2009-2014 bol predsedom Najvyššieho súdu Slovenskej republiky. Od 4. júla 2006 do roku 2009 bol ministrom spravodlivosti Slovenska. 22. júna 2009 bol zvolený Súdnou radou SR na post predsedu Najvyššieho súdu SR. Harabin je druhýkrát ženatý a má štyri deti.
Ako minister spravodlivosti sa snažil zrušiť Špeciálny súd a Úrad špeciálnej prokuratúry. V roku 2015 prišiel s revolučným rozhodnutím, že policajná inšpekcia, ktorá spadá priamo pod Ministra spravodlivosti, je nezákonným orgánom.
Bojoval aj proti úžerníckým úrokom a jeho zákonný návrh prevzali až v Maďarsku – na slovensku vôľa na obmedzenie úžernických praktík nebankových spoločnosti nebola!
——-
Spravodlivému človeku prospievajú aj tvrdé rany nepriateľov. Práve tým, že škodia – pomáhajú! Ako keď dážď drahokamov spustošil vinicu a tým obohatil jej majiteľa vzácnejším pokladom.
Ignác z Loyoly, zakladateľ Spoločnosti Ježišovej, stratég, mystik, 1491 – 1556
——-
Miesta: Najvyšší súd SR, Okresný súd Humenné, Ústavný súd
Účinkovali: Štefan Harabín, Daniela Švecová, Robert Kaliňák, Robert Fico, Tomáš Borec, Dubajová, Jana Vaľová, Andrej Lukár, Peter Sivák, Rudolf Vaský, Martin Daňo,
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015