Exekútori sa už boja hnevu ľudu a bijú na poplach! Polícia spustila masívne vyšetrovanie!

V utorok 20.12.2016 bol Martin Dano predvolaný na výsluch ako obvinený pre marenie exekúčného konania u exekútorky Oľgy Rehákovej, ktorú navštívil vo Februári 2014. Za dramatických okolností skončili zamestnanci úradu aj Martin Daňo na polícii, lebo exekútor chcel zabaviť kamery, ktoré síce neboli predmetom exekúcie ale nakrútili jeho nezákonné postupy. Pochybná exekútorka podala trestné oznámenie za marenie exekúcie a ohováranie exekútorov, keď sa novinár vyjadril, že exekútorský úrad používa nezákonné a mafiánske praktiky. Ohováranie skončilo na súde a čaká sa vytýčenia súdneho procesu. Obvinenie za marenie exekúcie bolo zrušené a zastavené, avšak na Silvestra 31.12.2014 prikázala prokurátorka Krajskej prokuratúry znova stíhať novinára. Teraz – po dvoch rokoch ničnerobenia bol Martin Daňo znova predvolaný na výsluch potom, ako mu pred niekoľkými týždňami bolo doručené vznesenie obvinenia na podklade príkazu prokurátorky KP – JUDr Adriany Zacharovej.
Výsluch sa mal uskutočniť 20.12.2016 o 8h ale pre dopravné problémy sme meškali. Policajti však boli zhovievaí a zatial vyhotovili fotokópiu trestného spisu, ktorú novinárovi odovzdali. Vyhoveli aj žiadosti o doklad prvého výsluchu pre prípravu obhajoby na 30.12.2016 o 9h. Nasledujúce výsluchy svedkov, ktoré sa mali pôvodne uskutočniť nasledujúci deń – 21.12.2016 od 9h do 10:30 (Oľga Reháková, syn Juraj Rehák a jeho kamarát Michal Čapla) – sa rušia a presunú sa až po dátume prvého výsluchu Martina Daňa.
—–
Okrem toho je novinár Martin Dano Daňo je obvinený z Násilia proti skupine obyvyteľov a podnecovania – zrejme k zabíjaniu exekútorov.
Exekútor Andrej Dembický a jeho syn a zamestnanci nadobudli dôvodnú obavu o svoj život a boja sa ubitia na smrť roxorovými tyčami potom, ako portál GINN a Martin Daňo zverejnili článok o jeho minulosti v službách ŠTB, kde pôsobil ako priamy zamestnanec a pracoval na monitorovaní a udávaní ľudí a duchovných z náboženského prostredia. Po nežnej revolúcii sa stal exekútorom.
Celý článok je tu: https://www.ginn.press/news/exekutori-ohrozenie
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Účinkovali: Juraj Rehák, Oľga Reháková a Michal Čapla, Tibor Lelkes (policajt), Adriana Zacharová (prokurátorka), Andrej Dembický, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia