Finančné skupiny nakupujú pre Fica seniorov! Novinárov likvidujú! (upútavka)

Dňa 19.10.2015 sa uskutočnila čudná akcia. Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny zorganizovalo stretnutie seniorov a Robert Fico im mal udeľovať ceny. Keď GINN dorazil na miesto – okamžite nastal rozruch a chceli nás vyhodiť – vraj nie je pozvaný! Keď sme argumentovali, že táto akcia je platená zo štátnych zdrojov a daní občanov – pracovníčka ministerstva nám povedala – že to neplatí štát, ale Poštová banka. Akcionárom banky sú finační žraloci Ivan Jakabovič a Patrik Tkác a ich pochybná finančná skupina J&T. Následne bol Martin Daňo nezákonným spôsobom vyhodený zo sály použítím hmatov.
Na miesto sme sa pokúsili zavolať aj jednotku z policajnej inšpekcie, o ktorej Kaliňák hlása, že má zákonné opodstatnenie. Z policajnej inšpekcie nikto nedošiel! Vraj musíme poslať posťou podnet. Novinár Martin Daňo bol pri zásahu zranený, a postup polície má znaky nezákonnosti!
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
—–
Dôchodcov sme sa opýtali, aké majú dôchodky. Mnohí povedal sumu okolo 300 EUR, a že ak všetko zaplatia, zostanem im tak okolo stovky.
Minister Richter naproti tomu tvrdil, že na Slovensku máme najvyššie dôchodky, a že Martin Daňo / GINN – nie je novinár ale politik (zrejme narážal na voľby, kde sa pokúšal kandidovať)
—–
Policajta v civile , ktorý sa odmietol identifikovať, som sa dnes opytal pred zasahom na mne…. Pan policajt, poucte ma, co sa stane ak neuposluchnem vasu vyzvu (zo zakona povinne musi oznámiť). A on, už celý napudený adrenalínom, hovorí – aktívny „pasivny otvor“?! 🙂 a ja mu hovorim, ze aký „pasivny otvor“? 🙂 🙂 🙂 , že ten môže pužiť akurát vtedy, keď sa zohne pred Kaliňákom (minister vnútra) – a len som dopovedal tak po mne skočil a islo to 🙂
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
Video a činnosť GINN porporil aj RegioJet / Student Agency.
—–
Osoby: Rober Fico, Robert Kaliňák, Ján Richter, policajti, dôchodcovia, Martin Daňo, Lenka Dale
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015