GINN vyzvalo Ministra Jána Počiatka aby sa podrobil testu na drogy

Najnvošie video ako sme 3.5.2013 podali žalobu na Ministra Jána Počiatka je tuto http://www.youtube.com/watch?v=7_R0eJHx82M
——————————–
Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte.
List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam.
Kompletné znenie listu je tuto http://lh3.googleusercontent.com/-XCPGoAzc7Mc/UUHXT2qEdaI/AAAAAAAACSA/nhZjvNR490o/s1200/drsr-pociatek-vyzva-drogy-2013.png
Verejné vyhlásenie Ministra Počiatka, že sa testu podrobí je tu http://lh6.googleusercontent.com/-U2CvZlQtqBc/UUG9RMTBUHI/AAAAAAAACRE/2ODcH2x8xQM/s1200/pociatek-pluska-vyber.png
Test je možné zrealizovať z krvi, moču alebo vlasov.
Naše informácie, že Minister užíva omamné a psychotropné látky sú zatiaľ potvrdené z troch zdrojov.
Preto by sme odobrané vzorky, v zmysle vyhlásenia pána Počiatka, nechali overiť aj špecializovanym laboratóriom alebo znalcom v odbore toxikológia na Slovensku alebo krajine, ktorá vlasové testy pripúšťa.
Ministra sme vyzvali, aby nám oznámil termín, kedy a kde by sa mohol odber jeho vzoriek uskutočniť na adresu info@dane.sk alebo telefónne číslo +421903638012.
Vyjadrenie Ministra Počiatka očakávame čo najskôr – doteraz sa nám nepodarilo získať, kedy a kde by sa tak mohlo uskutočniť.
GINN / Global Investigative News Network • ginn.pro
dedicated to serving the public interest / združenie pre služby vo verejnom záujme
Kauza Megalodon, Gorila
Národné protidrogové centrum
Osoby: Ján Počiatek