Heil Fico! Heil Vasky! Heil mládež a naše nádeje!

Fico na súd neprišiel – chytila ho náhla choroba. Napriek tomu obžalovaný Martin Daňo sa dostavil aby si uctil fanúšikov, ktorí prišli na súd, kde sa mal dostaviť svedok Robert Fico, aj z iných okresov a nemali sa o odročení súdu ako dozvedieť. Prišli tam 2-3 desiatky ľudí a neraz sa zastavili aj okoloidúci študenti a mladá nádej Slovenska. Pripili sme si a odišili.
——
Dňa 12.4.2016 o 13h na Okresnom súde Bratislava 3 sa malo uskutočniť hlavné trestné pojednávanie, kde bol predvolaný ako svedok predseda vlády SR – Robert FICO (SMER-SD). Mal svedčiť v kauze ohovárania, keď novinár Martin Daňo poslal vtedy Ministrovi dopravy Jánovi Počiatkovi otázku, či by bol ochotný podrobiť sa drogovému testu, teda či užíva alebo užíval omamné a psychotropné látky. V deň pojednávania sa Robert Fico ospravedlnil – vraj náhle ochorel. Toto je už druhý raz! A sudkyňa len odročuje a odročuje a zdá da, že svedok sa pojednávaniu zámerne vyhýba.
——
Na súd mala prísť aj stovka fanúšikov Martina Daňa a portálu GINN aby ho podporila v boji proti arogancii moci, svojvôli a v ceste za očistou justíce. NIektorí mali prísť aj z iných okresov, preto o 13h Martin Daňo na súd príde, aby si poctil ich námahu. Vidíme sa tam.
——
DennikN písal: https://dennikn.sk/432703/fico-nahle-ochorel-mal-dnes-svedcit-sude-kauze-ohovarania-pociatka/?ref=top
Aktaulity: http://www.aktuality.sk/clanok/329353/premier-fico-opat-neprisiel-na-sud-vraj-ochorel/
——
GINN a Martin Daňo týmto vyjadruje poďakovanie všetkým, ktorí
nás podporujú v boji proti arogancii moci, svojvôli a za očistu justície.
Súdny proces a policajná šikana nekončí – už niekoľko mesiacov
sa čaká výpoveď hlavného svedka – premiéra Robert Fica.
Užíval Minister vlády SMER-SD Ján Počiatek omamné a psychotropné látky?
Pôjde novinár Martin Daňo za „nevhodnú“ otázku do väzenia?
—-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Okresný súd Bratislava III,
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia