HEREDOŠ: Žiadame vyšetriť Matovičove zločiny z rokov 2020 – 2022!

HEREDOŠ: Žiadame vyšetriť Matovičove zločiny z rokov 2020 – 2022!

❗️MATOVIČOV COVIDOVÝ TEROR ŽIADAME VYŠETRIŤ❗️

Vážení občania,

prinášame Vám celý dokument „COVID TEROR: Nebudeme ticho“, ktorý sme natočili vo verejnom záujme v apríli 2024 s cieľom pripomenúť fragmenty útlaku Matovičovho, Hegerovho a Mikasovho „režimu“ v pandemických rokoch 2020 – 2022.

🇸🇰 Žiadame verejne ako občania Slovenskej republiky, ktorí boli poškodení a boli pošliapané ich práva a slobody, aby sa generálny prokurátor SR a splnomocnenec vlády SR pre preverenie pandémie ujali riešenia zločinov a protiprávnych konaní, ktoré sa pod záštitou vtedajšej vlády SR voči nám občanom udiali.

Už nemôžeme byť ticho, nemôžeme sa prizerať ako ide vec do zabudnutia a ako sa nič v tejto veci nerieši.

Matovič musí byť trestne stíhaný za všetko čo jeho vláda vykonala.

🆘️ Žiadame nápravu a žiadame, aby orgány ktoré nápravu môžu jednak zdokladovať a jednak aj nastoliť spravodlivosť, aby bezodkladne začali vo veci pandemických zločinov rokov 2020 – 2022 začali konať.

POĎAKOVANIE

Špeciálne poďakovanie patrí nebojácnym ženám a občiankam, ktoré vystúpili v tomto dokumente a povedali pravdu tak, ako ju bolestne v uvedenom období pod vládou Matoviča a Mikasa zažili.

Dokument vyšiel s priamou podporou a účasťou OZ VOĽNÁ ZÓNA (Miro Heredoš), OZ KULTURBLOG (Lívia Pavlíkova) a priamou podporou Danky Križanovej (autorka kníh Štekajúce psy za plotom a Krajina pod nadvládou “bohov”).

Poznámka: Prosím masívne zdieľajte priamo YT video, pretože „systém“ ho brzdí a musíme ho rozbehnúť. Vďaka!

HEREDOŠ: Žiadame vyšetriť Matovičove zločiny z rokov 2020 – 2022!