Ivan Katrinec / ICOCRIM: Robím zadarmo a nežijem ako Martin Daňo

Dňa 19.5.2015 sa v Hoteli Max Plaza v Trnave uskutočnila ďalšia tlačová konferencia ICOCRIM. Na tlačovku prišla aj Lenka Dale z GINN, ktorú na besedu Ivan Katrinec najprv nechcel vpustiť mu pred jej začiatkom položilo niekoľko otázok.
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Katrinec pri otázkach kľučkoval spôsobom jemu vlastným. Či je pravda, že má 11 detí, aleob to povedal iba tak sme sa už nedozvedeli…. Rozhovor zverejňujeme v podobe ako sme ho získali.
————————-
Podporte GINN v hľadaní pravdy aj vy. Portál GINN.press je financovaný predovšetkým od občanov a na ich dobrovoľnej báze. Všetky kamery, ktoré využívame v súčasnosti nám darovali alebo zakúpili občania. Hľadáme aj ďalšie možnosti financovania projektov, ktoré nám pomôžu odhaľovať pravdu a budovať lepšiu občiansku spoločnosť. Vo videách GINN môže byť umiestnené aj vaše logo, odkaz verejnosti alebo produkt. Píšte na info@ginn.press. Uvítame aj iné možnosti vzájomnej spolupráce a podpory.
————————-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Účinkovali a dotknuté subjekty: Ivan Katrinec, Štefan Lenka Dale, Martin Daňo, televízia JOJ, RTVS, Štefan Tretinár, Vladimír Jánoš
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, ICOCRIM,
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015