Ivan Trhlík, riaditeľ Letiska Bratislava, odpovedal na otázky o majetkovom priznaní

Výbor NRSR na schôdzi dňa 22.10.2013 bude riešiť aj to, že medzi zverejnenými majetkovými priznaniami verejných funkcionárov nie sú priznania manažmentu Letiska Bratislava, ktoré je vo vlastnictve štátu (Ministerstvo dopravy a Fond národného majetku)
Za nepodanie hrozia verejným funkcionárom mastné pokuty až strata funkcií.
Predseda predstavenstva Trhlík tvrdí, že oni ich podali. Na stránke NRSR, kde sa povinne zverejňujú – nie sú! Kde sa stala chyba?
——————————————————————–
Ivan Trhlík, predseda Predstavenstva Letisko M.R.Štefánika – Bratislava Airport: Trhlík, dobrý deň.
Lenka Dale, GINN: Dobrý deň želám, tu je Lenka Dale z portálu GINN.
Ivan Trhlík, predseda Predstavenstva Letisko M.R.Štefánika – Bratislava Airport:Dobrý deň, pani Dale, dobrý deň. Co pro vás mohu udělat? Mám poradu, tak prosím rychle.
Lenka Dale, GINN: Jediná otázka – prečo nie sú majetkové priznania členov predstavenstva Letiska vrátane vášho, čo vy ste podal zainú spoločnosť teraz na stránke Národnej rady zverejnené medzi otatnými priznaniami?
Ivan Trhlík, predseda predstavenstva Letiska M.R.Štefánika – Bratislava Airport: Pani Dale, všechny zákonné povinnosti, které jsme měli, tak jsme učinili, učinili jsme to v souladu se zákonem, je to tak jak to má být. Pokud vy máte nejaké jiné informace, tak se nezakládají na pravdě. To je všechno, Musíte líp pracovat.
Lenka Dale, GINN: Preto sa vás pýtam – podávali ste toto majetkové priznanie?
Ivan Trhlík, predseda predstavenstva Letiska M.R.Štefánika – Bratislava Airport: Ano. Samozřejmě. Samozřejmě.
Lenka Dale, GINN: Všetci?
Ivan Trhlík, predseda predstavenstva Letiska M.R.Štefánika – Bratislava Airport: Ano, všechny, všichni. To jsou informace, které..
Tentokrát činím jednu velkú výjimku, že s vámi mluvím. My jsme vám posílali prostřednictvím Dany Madunické celou strukturu naší, to znamená kdo jsme, co jsme, ja děláme. A musím vás upozornit, že to jakým spúsobem o nás píšte a jakým spúsobem kazíte dobré jméno Letiska Bratislava to je nehoráznost, kerou nebudeme do budoucna tolerovat.
Lenka Dale, GINN: Ale ja som sa jej nepýtala…Áno?
Chci vám povedat to, že buď budete psát informace, na který máte právo a budte písať pravdivé. Opakovaně vás k tomu vyzývám – pište pravdivě, nepište lži na nás.
———————————
Séria: Gorila, Megadon, Slovensko, Slovakia, Letisko, Letiská, 2013, privatizácia, podvod, korupcia, klientelizmus