Ján Čarnogurský ako syn Gustáva Husáka?! Zažalujem všetkých na doživotie!

V piatok 13.1.2017 sa konal súd v kauze drogovej aféry bývalého ministra dopravy Jána Počiatka, kde ako obžalovaný figuruje novinár Martin Daňo. Robert Fico mal vypovedať ako svedok ale neprišiel. Za ignorovanie súdu dostal pokutu 200 EUR – Martin Daňo inkasoval pokutu 500 a 800 EUR. Jednu za zapnutú kameru (ktorá nenakrúcala) a druhú za to, že mal nápis „Každý má právo na sudcu, ktorý v práci nepije“. Sudkyňa Iveta Halvoňová sa totiž minle priznala, že pred pojednávaním požila alkohol – víno.
Fico teda neprišiel,Namiesto neho sme tam stretli Jána Čarnogurského. Opýtali sme sa ho, čo je na tom pravda, že je syn Gustáva Husáka. Ani sme nedokončili otázku a Čarnogurský už spustil – prestaňte, lebo vás zažalujem, že mi budete platiť ujmy až do konca života!
Ďalšie informácie uvidíte vo ďalšom vysielaní show Takže tak už túto sobotu 14. Januára 2017 o 21:30 na Youtube.
—-
Podporte Show Takze tak! http://www.takzetak.sk/podpora

Čo je show Takže tak?
Nová satrická komediálna show uzrela svetlo sveta 17. Novembra 2015. Bude o všetkom, všetkých a bez servítky. Najprv sme nevedeli nájsť správny názov, ale keď sme oslovili občanov – nebolo už o čom uvažovať. Názov je „Takže tak!“ je slávny výraz, ktorý do povedomia verejnosti priniesol práve Rudolf Vaský a viac a viac rezonuje v ušiach nespokojných občanov.

Osoby: Ján Čarnogurský, Iveta Halvoňová, Rudolf Vaský, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, výtržnosť, výtržníctvo, polícia, policajt, trest, podvod, súd, súdy, nemocnica, ošetrenie, pacient, prísaha, lekárske tajmostvo
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia