Jóžin z ICOCRIM! Falošný generál na úteku

Na Slovensku pôsobí už niekoľko rokov podozrivá organizácia ICOCRIM a jej prezident – falošný policajný generál Jozef Zaťko a spolupracovník – tiež falošný policajný plukovník – Ivan Katrinec. Falošné hodnosti sú preto, že si ich zväčša udelili sami. Mnoho členov ICOCRIM má bohatú kriminálnu minulosť a policajtami by ani nikdy nemohli byť. Málokto tiež vie, že ICOCRIM nie je žiadna medzinárodná policajná organizácia, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Je to obyčané praporsté občianske združenie, ktoré len predstiera funkčnú medzinárodnú štruktúru a využíva klamlivé policajné a vojenské hodnosti a uniformy, aby zavádzali / klamali verejnosť a získavali pre seba majetkový alebo aj iný prospech. GINN sa začal touto čudesnou organizáciou zaoberať ešte v roku 2012, keď novinára Martina Daňa začal kontaktovať Jozef Zaťko, ktorý vtedy vystupoval pod funkciou generál major (dnes už je v postavení generál poručík – pozn. hodnosť si udelil sám). Stále žiadal, aby sme sa spolu fotili a zverejnili fotku, že spolupracujú, čo Daňo logicky odmietal. Ďalej sme zistil, že v obciach, kde falošný generál pôsobil boli chytení zločinci, ktorí využívali klamlivé označenia ICOCRIM. Vo Februári 2014 zadržali v obci Podhájska, kde Jozef Zaťko prevádzkuje penzíon, medzinárodne hľadaného maďara Támasa Vincenta. Toho hľadala polícia pre rozsiahlu daňovú a ekonomickú trestnú činnosť. O dva mesiace neskôr, v Apríli 2014, zadržali dlhodobo hľadaného Vladislava, ktorý sa skrýval v obci Dolný Ohaj – kde ma bydlisko generál Zaťko. Na záber si všimnite, že pred domom, kde hľadaný býval stojí bordová škoda s nálepkou ICOCRIM. V rovnakej obci, 5 rokov predtým, zadržali aj falošného policajta, ktorý vyberal pokuty. Kto je teda ICOCRIM? a čo falošní generáli a plukovníci, vojaci a policajti na Slovensku robia? Tak pozrieme sa, načo sa armáda falošných generálov využíva.
ICOCRIM teda používa falošné uniformy, štátne znaky a hodnosti, aby klamal ľudí, že je to oficiálna vládna policajná organizácia. Aká je však pravda. Nevyužívajú túto zásterku na zakrývanie svojej vlastnej trestnej činnosti? Koho záujmy ICOCRIM zastupuje a kto im platí za ich podvodné tlačové konferencie? Neuznávajú prezumpciu neviny, používajú vulgárne výrazy – zo dňa na deň sa aj bezproblémový občan môže stať podvodník – ak to oni na verejnosti povedia?!
Príklad klamlivej tlačovky v Komárne: https://www.youtube.com/watch?v=6F2dnMuOaMc
—–
V iných krajinách (napr. v Rusku) už bola organizácia ICOCRIM zrušená pre zločinecké praktiky a rôznu kriminálnu činnosť a jej členovia právoplatne odsúdení – o čom tiež informoval portál GINN.
—–
Pozor na gašparov vo falošných uniformách! (Jozef, Zaťko, Ivan Katrinec, Jozef Ďurkáč a ďalší) Organizácia ICOCRIM bola v iných krajinách už právoplatne zrušená pre zločinecké aktivity a rôznu kriminálnu činnosť (výpalníctvo).
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Osoby: Jozef Zaťko, Ivan Katrinec, Dušan Ďurkáč, Rober Kaliňák, Robert Fico, Vladimír Jánoš, Martin Daňo, Lenka Dale
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, polícia, ICOCRIM, SMER-SD, KOMVaK a.s., COM-Therm s.r.o, Mestský úrad Komárno, IKOKRIM, ICOCRIM, ИКОКРИМ, GINN
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Hudba: Jožin z bažin – Ivan Mládek
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015