Juraj Režo Blogspot Spoločnosť, ľudské práva, politika…

Juraj Režo Blogspot Spoločnosť, ľudské práva, politika…

Toto by malo vo vás
vyvolať zdesenie, nie ale paniku, a hlavne, naštartovať vás („Zastavme
ich, bratia…“): „Ak Ukrajina padne, NATO bude musieť bojovať proti Rusku. Bude musieť priamo sa zapojiť do ruskej agresívnej expanzie, ak Moskva zvíťazí
vo vojne proti Ukrajine“; povedal americký minister obrany Lloyd Austin na
vypočutí v Kongrese 29. februára
„Ak
Ukrajina padne, NATO vstúpi do boja s Ruskom“.
Úspechy ruskej armády
sú podľa neho alarmujúce tu.

Sergej Lavrov: „Austinove slová dokazujú, že Spojené štáty majú plány na vojenský stret medzi NATO a Ruskom.“ Zdroj. Preložené do zrozumiteľštiny pre normálnych s priemerným intelektom: NATO ROVNÁ SA EURÓPA. NIE USA.

„V súčasnosti sú na Ukrajine nielen zahraniční žoldnieri, ale aj britskí a francúzski dôstojníci NATO.“ Uviedol to ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov. „Na Ukrajine boli pred prevratom v roku 2014 na ministerstvách stovky Američanov a teraz sú tam nielen žoldnieri, ale aj kariérni dôstojníci. Je tam angličtina a francúzština. Dobre to vieme; na strane ukrajinských ozbrojených síl bojuje 20 tisíc zahraničných žoldnierov viac ako 50 národností. Okrem toho CIA poskytuje finančnú pomoc rozsiahlej sieti špionážnych základní po celej Ukrajine.“ Zdroj.
Ukrajinskí obrancovia
zažívajú na fronte peklo
. Rusi zrazu zvýšili tlak takmer po celej dĺžke frontu. Po Avdijivke búšia
do obranných línií protivníka nielen na Donbase, ale aj na juhu. Majú viac
vojakov, munície i bojovej techniky. Že je situácia kritická, hlásia ako ukrajinskí,
tak českí bojovníci: „Serie sa to všade,“ napísal stručne Arisu, jeden z Čechov
z tamojšej medzinárodnej légie, s ktorým nedávno natáčal štáb CNN Prima NEWS. A
nie je sám, kto prichádza s mrazivými správami tu.

Trumpovo: Ak členské štáty NATO (rozumej európske) nebudú viac investovať do výzbroje, USA z Aliancie vstúpia. Tým by voči Kremlinu získali „alibi“. Ten ale nie je „na hlavu“. Osobná poznámka: Aj mňa kadekto „skúša“. Viac tu.
Preložené do zrozumiteľštiny pre mentálne zabrzdených (inkluzívne vzdelávanie vám nepomôže): Do vojny s Ruskom má ísť Európa. USA ju majú „na háku“. Idú si zachraňovať vlastnú kožu. USA mienia ostať „za veľkou vodou“. Pôvodne poľský projekt Trojmoria prevzali a na svoju ochranu manažujú a financujú USA.
Aby vám bolo jasno: Európske papalášstvo nás „gojim“ má „na háku“. Nasadnú do svojich tryskáčov a svist do Austrálie, na Nový Zéland, južnej Ameriky…
MOSKVA TO ALE VIE. Preventívny strategický úder povedie obomi smermi: pevninským západným aj za „veľkú vodu“. Putin: „Svet bez Ruska existovať nebude“. Pre taký prípad majú Rusi vymakaný systém automatická „mŕtva ruka“. Softvér a hardvér vykonajú program.
Všetkým boženíkom: „Pomôžte si sami, aj Boh vám pomôže“. Godot nepríde. Vy, ale, všetci, osrali ste slovenských farmárov, bojujúcich aj za vaše potravinové koše a tlieskali ste užitočným idiotom globalistov a londýnskym kanceláriám domu Sion Anglosasov a Rotschildovcom, Šimečkovcom. A tí, kam sa podejú? Majú jedinú úlohu: vykonať a dokončiť deštrukciu štátu. Potom budú odkliknutí do koša a vy, budete sa žrať medzi sebou.
Tieto procesy na Slovensku začnú naostro prezidentskými a voľbami na (28. marec – 6. apríl) a voľbami do euro parlamentu EÚ 6. júna. Do prezidentských volieb v USA ostáva symbolických tehotenských ešte 8 mesiacov… a sa uvidí, ako a eko ďalej s „God bless America“ v rozklade (Biden tam postavil všetkých proti všetkým) a Trump, ohnisko druhej občianskej vojny je tam Mexiko,  to dokončí…
USA sú v rozpade a boh žehnaj EurópeTak to majú spočítané z Ruska, Číny, Indie a BRICS vydesení globalisti Kráľa juhu vs. Kráľ Severu (Ezechiel 38:10–23, Daniel 2:43). EÚ čaká: Zachráň sa kto môžeš a ako a eko vieš… ten „úžasný EÚ projekt“ končí. Lebo: Komu niet rady, niet pomoci. Klamú a kradnú pre seba „demokratický právny štát“. Nie lebo Fico. Všetci, každý za seba a politicky svojsky. Neverím žiadnej politickej persóne doma či kdekoľvek vo svete; áno, politika je panské huncútstvo. Táto demokracia je falošná demokracia, akože demokracia.
Vytesajte si do kameňa: „Väčšina nemá pravdu, len silu a politickú moc.“ Pravá demokracia znamená prirodzené právo nadradené pozitívnemu arbitrárnemu právu, a len také právo je garanciou práva a kolektívnej sociálnej bezpečnosti a dôstojného života pre všetkých a platí aj pre medzinárodné právo. Svetový poriadok nie je poriadkom á la USA. Končí. Veľký Reset nesmie prísť po III. svetovej vojne (nedokončená prvá a druhá…)! V USA Juhu proti Severu. Svetová (deviata) symfónia ide do svojho finále! 
Než by som mal byť zdesený z Austinovho Lloydovho odkazu Európe, zdesený som z vás… a vašej ľahostajnej nečinnosti. Správate sa však úplne normálne a štandardne. Myslíte žalúdkami, komfortom a pohodlím (procesy digitalizácie eura a platieb a všetkého, v etape nástupu umelej inteligencie) a postupnej total social control, nie vašimi lenivými a hlúpnucimi hlavami. Nechali ste sa korumpovať (Matovičove vakcinačné úplatky a lotéria; sľubom 500 eur, ak ho budete voliť). V prieskumoch potenciálne ako váš prezident (štvrtá priečka). Poslušne podrobili ste sa ľudsko-právnym zločinom politickej kovidológie globalistov Kráľa Juhu (Anglosasi/Londýn/USA). Nechali sa klamať a znásilňovať. Sála z vás občianska, politická a konceptuálna negramotnosť, čo znamená nespôsobilosť voliť. Otázka ale znie: Koho? Tu už žiadne voľby nič nevyriešia. Pre vás hlavne zatiaľ ako a eko tak dobré… ovce majú ešte pašu. Sú ticho.
Od prvej „nežnej“ oranžovej ale nič, akože vôbec nič, ste sa nenaučili, na nič neprišli, nič nepochopili a ničomu neporozumeli. Myslíte a konáte podľa obvyklých vzorcov správania. Máte to, a seba „na háku“. Píšete si závet. Ibaže po vás nebude mať kto dediť. Nebude čo. Lebo Klaus Schwab (WEF): Nebudete nič vlastniť a budete šťastní„. Ale to je idea inkluzívneho liberálneho kapitalizmu, zdieľaného komunizmu s odľudštenou tvárou… projektanti toho systému a tretej totality, vravia si antikomunisti. 

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan