Justičných hlupákov nevidno – skrývajú sa! (upútavka)

Dňa 29.2.2016 sa uskutočnilo 39. zasadnutie Súdnej rady SR. Išiel sa pozrieť aj GINN a zostal v šoku! Presedníčka Jana Bajánková, ktorá ma mesačný plat 5300 EUR a údajne bojuje za transparentnosť a očistu justície – už roky zakazuje filmovanie – vraj ju rušia kamery pri rokovaní – pritom tomu nemôže brániť. O podobných prípadoch už mnoho razy rozhodoval aj Ústavný súd SR – občania majú právo na prístup k informáciám a ich slobodnému rozširovaniu nie je možné brániť. Zaznamenávať verejné rokovania je možné zvukom aj obrazom. Príkladom je aj Nález Ústavného súdu I. ÚS 57/00 a pozoruhodné je, že aj najviac eurodovaní sudcovia zákon a práva občanov nerešpektujú.
GINN pripravuje celé video z udalostí na Najvyššom súd zo dňa 29. Februára 2016.
——
A kým sa niektorí sudcovia skrývajú a verejnosti bránia v transparentnosti – GINN už podáva ďalšiu sťažnosť na Ústavný súd, aby zamedzil svojvôli predseníčky súdnej rady Jany Bajánkovej.
——
Funkciu predsedu Súdnej rady zastávali do roku 2014 predsedovia Najvyššieho súdu – Harbin a Karabin – bezplatne. Vláda strany SMER-SD to zmenila, funkcie odčlenila a predsedníčke stanovili závratný plat 5.200 EUR (ktorý sa ešte aj ďalej valorizuje) Od roku 2016 by mal plat predseníčky Bajánkovej presiahnuť hranicu 5.600 EUR. Za taký plat by mohlo pracovať ďalších 5 sudcov! Minimálny výkon je 30 rozsudkov / mesačne na 1 sudcu, teda spolu by takto rozhodli až 1800 prípadov/ročne! Počet prípadov, ktoré vyrieši Bajánková = NULA! Kto a prečo teda vytvoril a skorumpoval pani Bajánkovú?

Štefan Harabin, 58r, nar. 1957, Ľubica, okr. Kežmarok
Minister spravodlivosti (2006 – 2009), 2x Predseda NS a šéf súdnej rady (1998 – 2003, 2009 – 2014). Prečo sa stal Štefan Harabin nepohodlný? • odmietal počúvať príkazy politikov a smeje sa im od tváre • chcel zrušiť Špeciálny súd • aktívne sa zapájal do aktivít proti úžerníckym úrokom a nekalým praktikám nebankových spoločností • vyslovil Policajnú inšpekciu za nezákonnú – ako predmet totalitnej moci • odhalil ovládnutie a spolitizovanie justície stranou SMER-SD a jej postupnú deštrukciu a znefunkčňovanie v neprospech občana
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Súdna rada, Najvyšší súd SR, Bratislava
Účinkujú: Jana Bajánková, Tomáš Borec, Andrej Kiska, Štefan Harabín, Martin Daňo
Hudba: Jaromir Nohavica – Balada o hlupacich https://www.youtube.com/watch?v=IO38xGsW9Uw
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia