Každý novinár už má svojho policajta. Totalita podľa SMERu.

Slávnostné otvorenie nemocnice, či volebná kampaň? Dňa 3.11.2015 otvoril premiér Robert Fico a minister Robert Kaliňák zbrusu novú Nemocnicu sv Michala na Cintorínskej ulici v Bratislave. Bola tám celá politická mafia ako sa partí, od zdravotníckej cez stavbársku lobby a poslušných novinárov… a tiež rôzne vyumelkované komkubíny a pod..
—-
Riaditeľa nemocnice Mariána Križka sme sa opýtali, koľko budú mať plat sestričky,nakoľko sa v rozhovore vychvaľoval drahými technológiami. Nevedel odpovedať priamo tak aspoň z bruchu strelil, že 1000 EUR – v hrubom! Avšak aký má plat on?
—–
GINN a novinár Martin Daňo boli na otvorení Nemocnice Sv. Martina
a všetko prebiehalo pokojne do času, kým dvaja neoznačení zamestnanci súkromnej SBS bezdôvodne a rozpore so zákonom obmedzili pohyb novinára v nemocnici, ktorý chcel zdokumentovať pohostenie (ľud. opijáš) politikov a ľudí zo zdravotníckej a stavbárskej lobby, ktoré oni označili za „privátne“ Celé video pripravujeme.
—-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
—-
Miesto: Cintorínska 7, Nemocnica sv. Michala
Osoby: Robert Fico, Robert Kaliňák, Erik TOmáš, Beatrice Szabóová, Viliam Čislák, Andrea Dobiášová, Martin Daňo, Lucia Kurilovská, Križko, Rudolf Vaský, Lenka Dale
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, Úrad pre ochranu ústavných činiteľov
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015