Klaus Schwab chce zakázať ľuďom prať nohavice častejšie ako raz za mesiac

Klaus Schwab chce zakázať ľuďom prať nohavice častejšie ako raz za mesiac

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Svetové ekonomické fórum (WEF) Klausa Schwaba vydalo usmernenia týkajúce sa toho, ako často by mala mať verejnosť možnosť prať si oblečenie, vrátane spodnej bielizne a oblečenia do telocvične.

WEF už vyzvalo poslušné vlády, aby nasmerovali svoje úsilie smerom do budúcnosti, v ktorej budú pre občanov zavedené obmedzenia na kupovanie len malého početu nových kusov oblečenia ročne.

Podľa Schwaba aktuálna hrozba klimatických zmien znamená, že ľudia už nemajú mať právo nosiť vypraté a čisté oblečenie v rozsahu, v akom si zmyslia.

Schwabove Svetové ekonomické fórum (WEF) s odvolaním sa na novú štúdiu nalieha na vlády, aby zakročili voči ľuďom, ktorí si perú džínsy a nohavice viac ako raz za mesiac a svetre viac ako raz za dva týždne.

Neveríte, že takéto veci v súčasnosti riešia globalistickí miliardári? Tak si pozrite nasledovné video Svetového ekonomického fóra:

World Economic Forum: „Scientists are urging us to wash our clothes less to help the planet.“

„70% of the CO2 emissions generated by a cotton t-shirt come from washing and drying it.“

„Jeans shouldn’t be washed more than once a month, jumpers once a fortnight, and pyjamas… pic.twitter.com/bNQ8z3d5yp

— Wide Awake Media (@wideawake_media) June 25, 2024

WEF odhaduje, že svetový módny priemysel vyprodukuje každý rok 92 miliónov ton textilného odpadu. Ľudia preto musia znížiť toto množstvo tým, že budú nosiť špinavé oblečenie namiesto toho, aby ho po použití vyprali.

„Veľkej časti z tohto odpadu by sa dalo predísť, keby sme naše oblečenie nosili dlhšie“,

uvádza Svetové ekonomické fórum.

„Neexistuje spôsob, ako zabezpečiť, aby vaše oblečenie vydržalo večne. Jeho trvanlivosť však do určitej miery závisí od kvality látky a od toho, ako dobre je vyrobené.“

Jedna štúdia napríklad zistila, že pri správnej starostlivosti nosením svetra štrnásť dní medzi praním môžete zdvojnásobiť jeho životnosť zo siedmich rokov v priemere na takmer 15.“

Vo svojej bezbrehej arogancii globalistickí miliardári a neoliberálni politici bežne využívajú súkromné ​​lietadlá, s ktorými prilietajú na každoročnú konferenciu organizácie v Davose, čím sa do životného prostredia uvoľní viac uhlíka než vyprodukuje priemerná rodina počas celoživotného prania svojho oblečenia.

Svetové ekonomické fórum však dôsledne bojuje proti všetkým snahám, ktoré zahŕňajú zrušenie výhod a privilégií pre miliardárov a elity. Svoju environmentálnu politiku zameriavajú výlučne na zbavenie základných práv bežných občanov, ktorých považujú za menejcenných.

Medzitým Klaus Schwab odštartoval ďalšie výročné stretnutie „nových šampiónov“ pod názvom „Summer Davos“ (Letný Davos) v čínskom Daliane.

Počas otváracieho plenárneho zasadnutia Schwab pochválil Čínu za jej hospodársku politiku a zároveň zablahoželal všetkým zúčastneným na podujatí za zastupovanie „najvýraznejších talentov z obchodu, vládneho sektora, akademickej obce a občianskej spoločnosti“.

Vo svojom krátkom úvodnom vyhlásení nikým nevolený globalistický zakladateľ WEF uviedol, že účastníci musia „podporovať spoluprácu“, aby poháňali ekonomický rast a vytvorili odolnejšiu budúcnosť.

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net