Kliment – už sa mu nehovorí čarostrelec! Spojme sily proti justičnej arogancii (pozvánka)

Zajtra, vo štvrtok 12. Mája 2016 o 9:30h sa znova uskutoční súd s policajtom Marošom Príbelským, ktorého oslobodill Harabín, lebo ho vyšetroval nezákonný orgán – Kaliňáková inšpekcia, resp. Inšpekcia Ministerstva vnútra. Minulý piatok sme súd narušili a bol odročený, lebo sa dokázalo, že senát zložený z 5 sudcov dovolacieho súdu bol nezákonný – narýchlo totiž vymenili sudcu, ktorý im nevyhoval. Sudcovia priznali chybu avšak sudca Juraj Kliment, rodným menom Koza prehru psychicky neuniesol a nechal vyviesť novinára Martina Daňa – vraj pre úsmev, ale pravda je taká, že to psychicky nevydržal, ked sa ukázalo, že mám pravdu o nezákonnosti, ktorá mala byť v ten deń spáchaná.
Kliment alias Koza je totiž piateľ Kaliňáka a hlavný aktér celej veci a zrejme na politickú objednávku kaliňáka silou mocou chcú zrušiť oslobodenie policajta, aby demonštrovali silu a mohli sa zbaviť Harabina, ktorý opakujem – neoslobodil policajta kvoli skutku ale kvoli nezákonnemu vyšetrovaciemu orgánu, ktorý riadi Kaliňákak.
Aj zajtra bude senát zložený nezákonne. Vopred je totiž známe ako budú sudcovia rozhodovať – s výnimkou sudcu Piovartsyho, ktorého sa minule chceli zbaviť. Celú analýzu nezákonnosti zverejním v kompletnom videu neskôr.
Podstata je taká, že väčšina sudcov je zaujatá – pri prísnom scenári z celkového počtu 10 sudcov (5 hlavných sudcov a 5 náhradníkov) vyhovuje pre nestrannosť iba 1 sudkyňa (Serbová) – pri miernejšom scénari prichádzajú do úvahy len 4 sudcovia – tzn. ešte stále chýba jeden do počtu.
Takže vieme, že idú zrušiť oslobodenie policajta Príbelského – iba zázrak by tomu pomohol, že nie – Napríklad taký, že súd prerušia a požiadajú Ústavný súd o výklad stanoviska k inšpekcii PZ (to čo vyčítali Harabinovi, že nespravil), alebo vylúčia sudcov, ktorí nie sú zákonnými sudcami.
Nevadí – ja sa pôjdem na to pozrieť – ale mám obavy už, lebo znova tam bude agresívny Kliment.
Ak mi chcete pomôcť v ochrane demokracie a v skutočnom boji za očistu justíce – mohli by ste prísť, miesta je v súdnej sále dosť – sadneme si od začiatku do konca budeme Klimentovi hladiať priamo do očí – tak aby sme ho pohľadom paralizovali – tak ako to bolo vo francúzskom filme s Pierrom Richardom – Som nesmelý ale liečim sa!
Mal jedinú úlohu – na Petangu sa zahladieť do očí sebavedomého super šampíona a počas hry ho fixovať úpenlivým pohľadom – nič iné… len pozerať a pozerať…aby ho psychicky rozložil. A uvidíme, čo bude Koza robiť.
—– Dovolací senát: 2TdoV
1.JUDr. Peter Hatala – predseda senátu – zaujatý, lebo vyradil Piovartsyho a určil rovno Szaba + hlasoval ZA inšpekciu
2.JUDr. Jana Serbová – predsedníčka senátu – v poriadku
3.JUDr. Juraj Kliment – stály člen senátu/predseda senátu – zaujatý , vopred známe ako rozhodne + hlasoval ZA inšpekciu
4.JUDr. Martin Piovartsy – stály člen senátu/predseda senátu – zaujatý – hlasoval PROTI zákonnosti policajnej inšpekcie
5.JUDr. Pavol Farkaš – stály člen senátu/predseda senátu – zaujatý – hlasoval ZA zákonnosť policajnej inšpekcie
6.JUDr. Štefan Harabin –náhradný člen senátu / predseda senátu – zaujatý, lebo Pribelského oslobodil
7.JUDr. Viliam Dohňanský – náhradný člen senátu – zaujatý, lebo Pribelskeho oslobodil
8.JUDr. Peter Paluda – náhradný člen senátu – zaujatý – hlasoval ZA zákonnosť policajnej inšpekcie
9.JUDr. Peter Szabo – náhradný člen senátu/predseda senátu – zaujatý – vopred známe ako rozhodne + hlasoval ZA inšpekciu
10.JUDr. Alena Šišková – náhradná členka senátu – zaujatá – hlasoval PROTI zákonnosť policajnej inšpekcie
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
——
Miesto:Najvyšší súd Bratislava
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia