Komu slúži Finančná správa a Kriminálny úrad FS? Kto je Daniel Čech?

Daniel Čech, 35 rokov, generálny riaditeľ sekcie daňovej a colnej prišiel na Finančnú správu po voľbách 2012 z ulice, tzn. priamo a bez transparentného výberového konania a to zneužitím zákona o štátnej službe. Jeho poslanie je nejasné. Pri vzniku služobného pomeru bol Ing. Daniel Čech vymenovaný do funkcie nadporučík. V súlade s príslušným ustanovením § 26 zákona č. 200/1998 Z. z. mu vzhľadom k významnosti jeho funkcie bola prepožičaná hodnosť plukovník od 15.10.2012.
O kariere Daniela Čecha sa dočítate tu: http://www.ginn.pro/news/daniel-cech-kariera
Daniel Čech je tak druhý najsilnejší muž vo finančnej správe a riadi viac ako 9 tisíc colníkov a daňových úradníkov. Daniel Čech je pravou rukou Prezidenta FS Františka Imrecze a je aj členom komisie pre zavedenie bločkovej lotérie na Slovensku. Je ženatý, má brata a otca Pavla, žije neďaleko Bratislavy. Je pravou rukou Františka Imrecze (prezident FS) a plní rôzne úlohy. Existujú podozrenia z korupcie. Komu slúži Daniel Čech.
Verejnosť chce vedieť detialy o jeho majektových pomeroch.
—————————–
Finančná správa má špeciálny útvar: Kriminálny úrad Finančnej správy. Činnosť KÚFS sa riadi Zákonom 354/2011 Z.z. a má všetky policajné právomoci, tzn. vedie vyšetrovanie a skrátené vyšetrovanie a operatívno-pátraciu činnosť. KÚFS má nepretržitý prístup do telefonickej siete a siete elektronických komunikácii. Komu však slúži KÚFS?
Vedenie a vyšetrovatelia KÚFS: Jozef Luterán, Ondrej Čurilla, Branislav Schroner, Miroslav Kriak, Peter Žatkovič, Michal Líška, Imrich Šukola, Radovan Ladomerský, Marián Ščevlík.
Ďalšie osoby, ktoré sa na činnosti KÚFS podieľajú:
• Ondrej Jendroľ, riaditeľ boja proti podvodom
• Branislav Kušík, osobný priateľ Jána Počiatka a tvorca projektu daňová kobra, účtovník Goríl (v spise Gorila pod menom Gučík)
• plukovník Daniel Čech, generálny riaditeľ sekcie daňovej a colnej, 35 rokov
• František Imrecze, prezident Finančnej správy
Kto ovláda Finančnú správu? Kto sú tieto osoby? Kto ju zneužíva?
—————————–
Opatrenia Finančnej správy: daňová kobra, daňové licencie, boj proti podvodom, bločková lotéria, preukazovanie dokladov pred kolaudáciou nehnuteľnosti a podobne, čo vedie k deformácii podnikateľského prostredia a ničeniu osudov bežných občanov
—————————–
Kto sú ľudia, ktorí prišli riadiť finančnú správu / daňovú správu po voľbách v roku 2012?
Zaujímajú nás všetci. Vedia zdokladovať svoje majetkové pomery?
Kto je Daniel Čech? Kto ho dosadil na Finančnú správu? Aké je jeho poslanie? Aké sú jeho majetkové pomery?
—————————–
Ďakujeme za podporu. Reportéri GINN.
Produkcia a réžia: Martin Daňo
Účinkovali: Robert Fico, Peter Kažimír, František Imrecze,
Daniel Čech. Matin Daňo
Hudba: Cortosis
Séria: Daňová Kobra, Gorila, Megalodon,
GINN.pro © 2013