Kriminálnik Katrinec a jeho obete? ICOCRIM pre peniaze zničil celú rodinu

Dňa 3.11.2015 sa uskutočnila podivná tlačová konferencia, ktorú znova zorganizoval Ivan Katrinec (ICOCRIM). Ako prednedávnom informoval portál GINN – Iveta Jánošová (kauza Jánoš) mu dala kopačky! Katrinec je totiž recidivista a kriminálnik a jeho výpalnícke, ba až mafiánske metódy už prešetruje polícia. Podľa informácií GINN v súčasnosti zastupuje Jánošovú poslankyňa NRSR Jana Šípošová (OĽaNO) cez organizáciu, ktorú založila poslankyňa – ona sama sa o osobe Katrinca odmieta vyjadrovať.
Katrinec chcel trhnúť „nejaké peniaze“. Údajne si od Jánoša pýtal až milión EUR (ako náhradu za to, že nebude robiť tlačovky), ktoré však nedostal. Následne od Jánošovej a Jánoša požadoval aspoň byt v Prievidzi a keď sa mu nedarilo dostať ani to – odišiel – spravil však čudesnú tlačovku, kde premietol jednostranné – 32 minútové video – s výpoveďou manželky ex-poslanca Jánoša (SMER-SD).
Iveta Jánošova vyzerala vyhladovelá, utrápená – po mesiacoch odlúčenia od „údajného tyrana“ mala omnoho horší výzor ako predtým,keď sa kauza údajného tyrania prevalila. Týral ju Jánoš, alebo sa stala obeťou Ivana Katrinca a jeho túžbe po peniazoch? Neuviazla v blúdnom kruhu mafiánskych metód svoju falošného záhrancu?
Recidivista Katrinec na tlačovku o kauze Jánoš nechcel vpustiť špičkových novinárov! (vstúpiť nemohol ani GINN) Reportér Ivan Brada / RTVS je držiteľom ceny za najlepší investigatívny príspevok roka o bielych koňoch. Iné „osoby“ tam však boli vítané! Ukázala sa tam napríklad Stanislava Červeňová (tá spoupracuje s ICOCRIM), ktorá sa preslávila vrhaním stoličiek v parlamente, čo následne vyústilo do odmedzenia prístupu noviárov do parlamentu, či podivný reportér MIloš Majko.
——
Ivan Katrinec sa pred mesiacmi zviditeľnil cez médiá s bombastickou správou: poslanec SMER-u týra manželku a ich dieťa! A prečo ju zastupuje on – muž bez právnického vzdelania? Prečo ju zastupuje falošný podplukovník vymenovaný pofidérnym občianskym združením ICOCRIM, ktoré klame verejnosť o spolupráci s OLAF, NAKA a Generálnou prokuratúrou a chodia oblečení v uniformách, ktoré môžu oklamať laickú verejnosť, hoci sú dobré akurát na karneval? Celé je to čudné! “Nikto ju nechcel zastupovať,” tvrdí stále na otázku ako sa k jej zastupovaniu dostal. Navyše to vraj robí zadarmo! “Je to dobročinná záležitosť,” opakuje dookola I. Katrinec. “Dostala som sa k nemu cez známu,” opakuje dookola už rozvedená exmanželka politika Jánoša.
Viac v článku na GINN http://www.ginn.press/news/ivan-katrinec-janosova
——
„Skutok sa stal, spáchal ho obžalovaný Ivan Katrinec, je trestným činom avšak jeho trestnosť zanikla zaplatením výživného“ – toto konštatoval trestný súd v Januári 2014 o falošnom podplukovníkovi z pofidérneho združenia ICOCRIM. Iné ženy a deti zastupuje – súcit k vlastným mu však chýba. Okrem toho spáchal Katirnec v minulosti ďalšie dva trestné činy a nikdy by tak nemohol byť policajtom, za ktorého sa teraz sám vydáva. GINN čoskoro zverejní aj ďalšie šokujúce fakty
Napríklad tu je ďalší zdokumentovaný prípad vydierania http://www.ginn.press/news/katrinec-vydieranie
——
Dopustil sa Katrinec trestného činu zanedbania povinnej výživy? Áno – Z právneho hľadiska sa skutok stal, spáchal ho obžalovaný Ivan Katrinec, je trestným činom avšak jeho trestnoť zanikla (zaplatením výživného).
——
Organizácia ICOCRIM bola v roku 2014 zakázana v Rusku pre výpalnictvo a iný organizovaný zločin. Trestná činnosť však siaha až na Slovensko. Osoby s vymyslenými policajnými hodnosťami
generál plukovník Jozef Zaťko a plukovník Ivan Katrinec
naďalej ohrozujú občanov Slovenskej republiky.Minister Kaliňák ich trestnú činnosť prehliada.
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
——
Miesto: Dom Novinárov, Bratislava
Osoby: Iveta Jánošová, Jasmína Jánošová, Vladimír Jánoš, Čižnár, Šufliarsky, Jozef Zaťko, Ivan Katrinec, Stanislava Červeňová, Ivan Brada, Lenka Dale, Janka Šípošová, Martin Daňo, Stanislava Červeňová
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, Občiansky tribunál, ICOCRIM, trestný čin, vyšetrovanie, falošní policajti, zločn, odpis z registra trestov, výpis z registra trestov
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015