Letisko Bratislava. Zdanie alebo realita? Skončí všetko len krájaním torty?

František Palko a vedenie letiska sa GINNu dlhodobo vyhýba. Už niekoľko týždňov sa pokúšame sprístupniť kancelárie, kde je vedenie letiska kúpilo nábytok za cca 70tis. EUR, alebo aj zistiť, prečo Letisko Bratislava prestalo po našej aktivite zverejňovať faktúry a objednávky.
Ďakujeme, že podporujete GINN http://www.ginn.pro/podpora
Dňa 9.1.2014 otvorilo Letisko M. R. Štefánika v Bratislave (BTS) Turistické informačné. Využili sme preto príležitosť a letisko navštívili. Hoc je miniatúrne, oslava bola pompézna. Na naše otázky však František Palko – štátny tajomník Ministerstva dopravy – neodpovedal: „Nemám na to komptencie“. Načo je nám teda tajomník, ktorý ich možno iba tieto kompetencie nechce alebo nevie uplatniť?
Vyčkali sme teda ďalšiu príležitosť, keď budú môcť na tejto akcii otázky položiť novinári a verejnosť. Martin Daňo (GINN) bol prvý a zároveń posledný, ktorý túto možnosť mal. Po otázke, či letisko ukáže nábytok žiadna odpoveď neprišla a nikto s prítomných už žiadnu otázku nepoložil. Išla sa krájať torta a celý problém sa týmto ukončil.
Zdá sa, že všetko podstatné nakoniec skončí len krájaním torty… Pomôžte nám to zmeniť – Reportéri GINN.
—————————-
Hudobná produkcia: Funny Fellows http://www.funnyfellows.eu
Skupina: Pavol Ivičič, Marek Berky, Daniel Valášek, Vlado Gahúr, Roma Féder
—————————-
Na videu:
František Palko • štátny tajomník Ministerstva dopravy
Milan Ftáčnik • primátor hlavného mesta Bratislava
František Stano • Bratislavská organizácia cestovného ruchu