Letisko iba pre pozvaných?! 1. diel: Gorily sa usadili v štátnych firmách.

Dňa 4.12.2014 sa uskutočnila tlačová konferencia na štátnom Letisku M.R. Štefánika v Bratislave. Predstavili na nej svetový unikát: najkratšie letecké spojenie vo svete – Bratislava / Viedeň v dĺžke 5 minút. GINN dlhodobo poukazuje na vedenie letiska, ktoré nebolo vymenované zákonným spôsobom. Aj preto mu bol na konferenciu zakázaný vstup.
GINN v hľadaní pravdy podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
——-
Spravilo si pár jedincov zo štátneho letiska súkromnú spoločnosť? Ivan Trhlík prišiel riadiť letisko až z Čiech! a do funkcie nebol zvolený riadnym transparentným výberovým konaním a jeho nominácia vyvoláva otázky.
Prvý impulz pre GINN skúmať Letisko Bratislava boli ľudia zo spisu Gorila. ktorí boli do vedenia letiska dosadení: Robert Nemec (v Gorile spomínaný ako BOBO) a Branislav Kušík (kamarát Počiatka a účtovník J. Malchárka).
GINN v minulosti preveroval podnet o kúpe predraženého nábytku, ktorý sme chceli vidieť. Pán Trhlík odmietol komunikovať – čo len potvrdilo pochybnosti. Ak niekto niečo kúpi z verejných zdrojov, nemusí nič tajiť. Takéto pochybnosti preto legitímne priťahujú záujem médii. Tento stav sa vystupňoval až tak, že Letisko v jeden moment prestalo zverejňovať všetky faktúry.
Vedenie letiska malo vzísť z transparentného výberového konania.
Trhlík a ďalší boli vymenovaní do vedenia len dočasne, pokaľ nebude nové výberové konanie. Trhlík riadi letisko už viac ako 3 roky. Aká je legitimita tohto predstavenstva?
Medzitým „beztrestne“ a netransparentným spôsobom objednáva rôzne marketingové služby, predražené nábytky a uzatvára rôzne pochybné zmluvy.
A aký je výsledok tlačovky? Let Bratislava – Viedeň, pre ktorý sa celá pompézna tlačová konferencia zorganizovala sa nakoniec nikdy neuskutočnil.
——-
Súvisiace videá: https://www.youtube.com/playlist?list=PLp9yrTBBnwaAtHYEoAf2svUJwjtRZa7lk
——-
Neprivatizujeme strategický štátny majetok! Zastavili sme privatizáciu bratislavského letiska a železničnej spoločnosti CARGO! – Strana SMER-SD takto hodnotila, výsledky svoho vládnutia v rokoch 2006-2010
——-
V druhej časti uvidíte udalosti, keď sa GINN počas konania tlačovej konferencie domáhal informácií o „akreditovaných“ novinároch!
Ďakujeme občanom, ktorí podporujú GINN v hľadaní pravdy http://www.ginn.press/podpora
——-
Toto bola diskriminácia médií a novinárov. Štát ich nemôže selektovať.
Účinkovali: Pavel Kemenén (šéf bezpečnosti letiska), Ivan Trhlík (riaditeľ letiska, predseda predstavenstva), Peter Slováček (zástupca p. Keleména), Branislava Kušík (nominant SMER-SD), Robert Nemec, Róber Fico, Ján Koller (agentúra ČTK), Robert Nemec (nominan Smer-sd) Martin Daňo, Lenka Dale, Damien Daniel Mičuda
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, privatizácia, krádež, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, Penta, Penta Investment, J&T, Jaroslav Haščák, Patrik Tkáč, Ivan Jakabovič,
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2013, 2014, 2015