ĽUDSTVO TERAZ ŽIJE V DVOCH SVETOCH! KTORÝ SI VYBERIETE VY?

ĽUDSTVO TERAZ ŽIJE V DVOCH SVETOCH! KTORÝ SI VYBERIETE VY?

Ľudia teraz žijú v dvoch úplne rozdielnych svetoch. V jednom svete sú ľudia, ktorí sa v informáciách spoliehajú na korporátne médiá.

Sú bombardovaní príbehmi o „globálnej pandémii“, ktorá môže zabiť milióny, ak nebudeme dodržiavať lockdown, nosiť rúška, udržiavať sociálny odstup, ak sa nebudeme dávať testovať a nedáme sa zaočkovať vakcínou proti covidu.

Títo ľudia podporujú zásady a možno trvajú na tom, aby sa nimi riadila ich rodina, priatelia, susedia a spolupracovníci.

Boja sa, že chytia covid a zomrú, vydesení tým, čo urobí vláda, alebo čo si pomyslia susedia, ak nebudú dodržiavať pravidlá. Bezpečnosť si cenia nadovšetko a sú ochotní vzdať sa svojej slobody.

Billa Gatesa vnímajú ako dobrotivého filantropa, ktorého jediným cieľom je zachrániť ľudstvo. Veria Anthonymu Faucimu. Poslušnosť úradom chápu ako cnosť.

Lenže ľudia, ktorí získavajú informácie zo stránok spoľahlivých alternatívnych médií, ako sú Natural Blaze, Activist Post, Del Bigtreeho The Highwire The Corbett Report Jamesa Corbetta, žijú v úplne inom svete.

Vedia, že štatistiky dokazujú, že COVID-19 ohrozuje menej než 1% populácie. Chápu, že lockdown je zbytočný a deštruktívny.

Vedia, že mnohí lekári hovoria, že rúška sú zbytočné, že nefungujú a spôsobujú vážne poškodenie. Neboja sa covidu, neboja sa vlády ani svojich susedov. Nadovšetko si cenia slobodu a svoje ústavné práva. Odmietajú nosiť rúška a nedajú sa očkovať.

Títo ľudia si uvedomujú konflikty záujmov, ktoré majú Bill Gates a mnohí ďalší „poprední odborníci“ v tom, že ignorujú päť osvedčených liekov na COVID-19 a snažia sa všetkých prinútiť – vrátane zdravých ľudí – aby sa dali zaočkovať rýchlenou, zbytočnou a potenciálne aj gény meniacou vakcínou.

Vedia, že Bill Gates nie je lekár (dokonca nemá ani len vysokú školu) a že ho nikto nemenoval ani nevolil. Nechápu teda, prečo by mal veliť svetovému zdravotníctvu.

Za cnosť považujú riadenie sa pravdami, stanovenými ozajstnou vedou. Súhlasia s Thoreauom, že neposlúchnuť nespravodlivý zákon je nielen naše právo, ale aj povinnosť.

Zvyšujúce sa vedomie vytvára dva svety

V článku Sme živými svedkami drámy zomierajúceho sveta sa píše:

 „Dovoľme mu úplne zomrieť, nech môžeme vytvoriť Nového človeka a Novú Zem. Buď veľmi obozretný v tom, priateľu, komu venuješ svoju pozornosť a energiu. 

Je toho toľko, čo je nedôležité a slúži len k tomu, aby nás vtiahlo do drámy zomierajúceho sveta. Pretože práve to sa deje. Starý svet zomiera a rodí sa Nová Zem. Chystajú sa zmeny, ktoré spravia čoskoro nezmyselným celé to skryté politické divadlo. 

Pozývam vás zväčšiť si celkový obraz a zaostriť si ho, aby ste videli, čo sa deje pod povrchom. Dráma o voľbách a politikoch, ktorú vidíte v médiách a na sociálnych sieťach, v skutočnosti nie je dôležitá a je iba drobným povrchom toho, čo sa deje za oponou nášho sveta.

Deje sa niečo, čo je oveľa väčšie, než len politika, väčšie než Trump alebo Biden. Je to oveľa väčšie, než si vieme predstaviť. 

U ľudstva dochádza k precitnutiu. Je to duchovná evolúcia vedomia, túžiaceho priniesť plody. Ľudstvo ako také a mnohí ľudia hlboko spali, nevedomky, neuvedomujúc si, že sa začínajú prebúdzať a chápať, že žili v iluzórnom svete, vo svete, založenom na nepravde.

Toto vnútorné precitanie sa navonok prejavuje u čoraz väčšieho počtu ľudí (keď sa všetky veci začínajú vo vedomí a potom zažívajú bez neho) v každom aspekte našej civilizácie. 

So silnejúcim svetlom sa odkrýva tma a všetko to ľudstvo, zatlačené pod koberec a skryté vo svojom nevedomí sa dvíha k povrchu, aby sme ho mohli vidieť a potom spraviť rozhodnutie, kým chceme byť a aký druh sveta si želáme vytvoriť.

Ide o niečo, čo predpovedali mnohí proroci dávnych civilizácií. Že v týchto časoch, v ktorých teraz sme, dôjde po tisícročiach života v nevedomosti, obmedzenosti, strachu a separácie k Veľkému posunu, k úplne novej skúsenosti na Zemi.“

Ktorý svet si vyberiete vy?

interview pre The Dark Journalist Gigi Youngová hovorí:

„Na planéte sa dnes formujú dve veľmi rozdielne vedomia a tie budú mať veľmi rozdielne budúcnosti. Budú mať rozdielne reality. Nemáme spoločnú budúcnosť. Nastáva oddeľovanie časových línií.“

Gigi odkazuje na Proroctvo Hopiov o Dvoch cestách.

Podľa Gigi sa líderstvo úplne mení, keď je populácia duchovne vyvinutá a prebudená.

Ako sa ľudia vyvíjajú, politici si uvedomujú, že občania od vládnych úradníkov neočakávajú, že budú riešiť ich problémy, pretože ľudia preberajú viac zodpovednosti pri riešení svojich problémov.

Zvýšte svoje uvedomenie: Odpojte sa od sociálnych sietí

Podľa Gigi nezvrchovaní ľudia (nerešpektujúci seba) prijímajú naratívy, ktoré neslúžia ľudstvu. Príkladom sú „zdravotné“ postupy covidu.

Gigi hovorí, že keď budeme stále podporovať systém, tak sa ten nezmení. Našimi každodennými rozhodnutiami však môžeme vybudovať novú civilizáciu. Gigi vysvetľuje, že keď meníme naše mysle, meníme svet.

Prvý krokom pre zvýšenie nášho uvedomenia je podľa nej odpojiť sa od sociálnych sietí, vytvárajúcich neustály pocit naliehavosti. Ľudia vraj nebudú neinformovaní, keď nebudú sledovať správy v televízii alebo každých päť minút kontrolovať sociálne siete.

Podľa nej sme najinformovanejší vtedy, keď vieme, čo sa emocionálne a mentálne deje v našom vnútri. Gigi vraví, že napomôcť zvýšeniu nášho uvedomenia môže už päťminútová prechádzka alebo päť minút tichého čítania.

Odborníci na duševné zdravie tie nebezpečenstvá potvrdzujú, hovoriac, že:

„Žiadny fenomén v nedávnej histórii nás nezmenil do väčšej miery než sociálne siete. To, čo sa mohlo zdať ako nevinný prostriedok krátenia času a udržania kontaktu s dobrými priateľmi, nás v skutočnosti ničí.“

V dokumentárnom seriáli The Social Dilemma sa hovorí:

„Nikdy predtým nemalo pár konštruktérov takú vládu nad spôsobom, akým miliardy z nás myslia, konajú a žijú svoje životy.“

 

Zdroj: https://www.badatel.net/
Loading…