Marián Mišún – prečo politik bez extrémností daroval polovicu výplaty?

V utorok 14.6.2016 sme v parlamente stretli Mariána Mišúna, ktorý je nový asistent poslanca v NRSR za stranu Kotleba – Ľudová strana naše slovensko (ĽSNS) Martina Beluského. Bol to jeho prvý deň v parlamente a pri tejto príležitosti chcel pre GINN venovať 1/2 zo svojho prvého platu. V parlamente zarobí v čistom 400 EUR, teda nám daroval 200 EUR ako vyjadrenie vďaky za našu činnosť a podporu v ďalších aktivítách. Stal sa tak prvý politik, ktorý oficiálne podporil GINN finančne a preto sme ho chceli hneď vyspovedať o jeho motívoch, prípadne si vypočuť jeho názory na politické dianie a prípadne ukázať jeho plány v parlamente.
Poznámka: Prijatý finančný dar nezaväzuje na žiadnu činnosť pre stranu ĽSNS ani na žiadne protiplnenie!
—-
Martin Daňo sa Mariana Mišuna opýtal, prečo o ňom ludia hovoria, že je extŕemista. Čo mu odkázal Ľuboš Blaha ? Aký je názor na politický systém na slovensku a na prístup ku voleným funkciám. Prečo podporil GINN. Kto je skutočný extrémista? Mišú so svojími názormi, že treba zatvárať skorumpovaných politikov? alebo štandardní politici s extrémnymi potrebami? Medzi extrémne potreby radíme tisícové kabelky a luxusné autá a hodinky, ktoré politici kupujú pre svoje manželky a milenky. Mišún tieto potreby nemá a vystačí si aj z platu z práce, ktorú vykonáva. Okrem asistenta poslanca totiž riadne pracuje a plat asistenta plánuje každý mesiac rozdať na podporu lepšieho života na Slovensku. – je teda extrémista bez extŕemností.
——-
Martin Mišún na svojom Facebook-u píše: Rozbehnutý projekt: POLITIKA PRE NÁROD, NIE PRE VYSOKÉ PLATY naďalej pokračuje. Novinár a hlavný predstaviteľ projektu GINN, Martin Daňo obdržal dar vo výške 200,- euro s cieľom podporiť budovanie lepších nástrojov pre kontrolu štátnej správy a verejnej moci.
https://www.facebook.com/marian.misun/posts/1041356019247326?pnref=story
——
Aký nerozumný je ten, kto kupuje koňa podľa uzdy alebo sedla a koňa si nevšíma. Tak je nerozumný i ten, kto posudzuje človeka
podľa šiat a postavenia. Lucius Annaeus Seneca, starorímsky filozof, politik, * 4 / 3 pred Kr. – † 65
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Národná rada SR / Parlament
Dátum: 14. Jún 2016
Účinkujú: Martián Mišún, Marian Kotleba, Martin Mazurek, Jozef Viskupič, Ľuboš Blaha, Rudolf Vaský, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, SMER-SD, ĽSNS, Kotleba
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia