Martin Daňo: Privatizácia justície a čo bude v roku 2017?!

Súhrn udalostí posledných dní a čo pripravujeme v roku 2017. V týchto dňoch zverejníme 18 videí (každé bude obsahovať 1 nového mladého sudcu s jeho menovaním do funkcie) . Na slovensku vládne svojvôľa a bezbrehá korupcia a radoví občania začínajú byť nepokojní viac a viac a začali sa ozývať už aj ľudia z vyššej spoločenských vrstiev – nevidia totiž žiadne rozumné, rýchle a pokojné riešenie na zmenu tohto zdvevastovaného a skroumpovaného stavu. Nečudo, že tu pred našimi očami prebehla privatizácia justície a každý si tu robí čo chce! Najvyšší súd začal spoluipracovať s tajnou službou a prezident Kiska vystupuje v reklame súkromnej firmy! Na práva občanov sa zabúda a problémy v spoločnosti sa prehlbujú.
V januári a februári 2017 nás môžete prísť pozrieť na tieto súdy:
13.1.2017 – Okresný súd Bratislava 3 – kauza Poškodený Počiatek vs obžalovaný Martin Daňo (kod Popo 7)
31.1.2017 – Okresný súd Bratislava 5 – kauza Ľuboš Tiefenbach
25.1.2017 – Najvyšší súd – disciplinárne konanie Štefan Harabin
10.2.2017 – Najvyšší súd – disciplinárne konanie Štefan Harabin
24.2.017 – Najvyšší súd – disciplinárne konanie Štefan Harabin, Viliam Dohňanský, Gabriela Šimonová
Medzitým sme na internetovej stránke Súdnej rady našli nanovo pridané výberové konania – avšak po kliknutí sa nezobrazí žiadna informácia a znova to ukazuje na to, že môže byť toto výberové konanie zmanipulované – rovnako ako výberové konanie na hovorcu Najvyššieho súdu – Urbančíka, kde sa do výberového konania prihlásil sám.
Vo videu sú aj informácie o trestných stíhaniach Martina Daňa za:
* ohováranie exekútorov (kauza ex. Reháková)
* násielie na skupine obyvateľov (rozumej exekútori)
* nebezpečné prenasledovanie exekútorov
* marenie exekúcie (kauza ex. Reháková)
* podnecovanie na vzbury a zabíjanie exekútorov (výrok „konečné riešenie)
GINN spustí poradňu pre exekuovaných a bude poskytovať aj ďalšie služby. Budeme aj vydávať novinárske / redakčné preukazy, ktoré majú rovnakú váhu ako preukaz pochybnej organizácie Slovenský syndikát novinárov, ktorý sa naviac topí v dlhoch.
GINN bude od tohto roku vydávať aj certifikáty subjektom (občanom aj firmám), ktoré podporia náš boj proti korupcii, klientelizmu, rodinkárstvu a za očistu justície a ochranu verejného záujmu a čoskoro zverejníme aj zoznam prijatých finančých darov za rok 2016.
Naďalej nás môžete podporiť aj 2% z dane https://www.ginn.press/a/2percenta-2016
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Štefan Harabin, Daniela Švecová, Lucia Žtiňanská. Jana Bajánková, Viliam Dohňanský, Gabriela Šimonová, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia