Maštalníci z ICOCRIM! Na Slovensku vyčíňajú falošní generáli. Pozor!

Dňa 30. Marca 2015 v rádiu Slobodný vysielač v Banskej Bystrici vystúpili proti sebe oponenti Ivan Katrinec z ICOCRIM vs Martin Daňo z GINN.PRESS. Na Slovensku od roku 2012 totiž pôsobí podvodná organizácia ICOCRIM, ktorá bola založená v roku 2004 v Paríži. Zastupujú ju ľudia s falošnými hodnosťami: generál poručík Jozef Zaťko podplukovník Ivan Katrinec.
Falošných generálov ako prvý odhalil GINN – ďakujeme za vašu podporu http://www.ginn.press/podpora
————————-
ICOCRIM používa falošné uniformy, štátne znaky a hodnosti, aby klamal ľudí, že je to oficiálna vládna policajná organizácia. Aká je však pravda. Nevyužívajú túto zásterku na zakrývanie svojej vlastnej trestnej činnosti? Koho záujmy ICOCRIM zastupuje a kto im platí za ich podvodné tlačové konferencie? Neuznávajú prezumpciu neviny, používajú vulgárne výrazy – zo dňa na deň sa aj bezproblémový občan môže stať podvodník – ak to oni na verejnosti povedia?!
Príklad klamlivej tlačovky v Komárne: https://www.youtube.com/watch?v=6F2dnMuOaMc
————————-
GINN však pracuje systematicky! (celé video pripravujeme). Medzitým, Európsky úrad boja proti podvodom OLAF Národná kriminálna agentúra PZ / NAKA a Generálna prokuratúra SR už zhodne potvrdili, že s organizáciou ICOCRIM nikdy nespolupracovali.
————————-
V rádiu Katrinec odmietol, tvrdí že nevedel, kto je zakladateľom organizácie ICOCRIM v Paríži, či Bochume, čo by bolo kľúčom k ďalším odhaleniam.
————————-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Účinkovali: Jozef Zaťko, Ivan Katrinec, Dušan Ďurkáč, Norbert Lichtner, Slavomír Magár, Rudolf Vaský, Martin Daňo
Organizácia: ICOCRIM, IKOKRIM, ИКОКРИМ, Slobodný vysielač
Mestá: Banská Bystrica, Dolný Oháj, Podhájska, Komárno, Nitra
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, Vladimír Jánoš, KOMVaK, Olláry, Cseople,,
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015