Mimoriadne správy: Halvoňová skončila, Čarnogurského podporil Havel a protiútok Sheily Melekovej

Mimoriadne správy: Halvoňová skončila, Čarnogurského podporil Havel a protiútok Sheily Melekovej

Je pondelok 13.3.2017 a Martin Daňo bol na súde v spise v kauze Husákov syn a Ján Čarnogurský. Celý spis pripravíme na zverejnenie. Čarnogurský sa bráni, že média na neho nespravodlivo útočili už v minulosti, kde sa za neho postavil aj Václav Havel a skupina disidentov tejto doby. Novinky sa dejú aj v kauze Poškodený Ján Počiatek alias Popo, kde je Martin Daňo obvinený z toho, že ohovára exministra Počiatka, že užíva drogy, pritom ho vyzval iba na drogový test. Špecializovaný tím vyšetrovateĺov prenasledoval novinára dva roky, keď nechcel prezradiť, kto mu povedal, že Počiatek užíva drogy a ďalšie dva roky trval súd, ktorý hlavný svedok – premiér Robert Fico sústavne ignoroval a opakovane sa pre rôzne dôvody nedostavil! Sudkyňa Halvoňová psychicky neuniesla nátlak politikov aj občanov, zrejme účelovo podala trestné oznámenie na obžalovaného Martina Daňa a z konania sa nechala vylúčiť. V trestnom konaní platí, že celý proces sa tak dostane na začiatok a všetky úkony sa budú musieť zopakovať. Robert Fico si tak môže vydýchnúť a už teraz je zrejmé, že na kľúčový súd nikdy nepríde, lebo buď bude Martin Daňo oslobodený, alebo prokurátor vezme obžalobu späť alebo ho nový sudca Posluch nepripustí ako svedka! Uvidíme.
Vo videu sa venujem aj otázke podivnej osoby menom Adriana Meleková alias Sheila Szemeroková, ktorá svet dobila tým, že omočila a podpálila korán, čo nasledovalo jej policajným zaistením! Následne sa spustila vlna podpory od podivných aktivistov zo Slovenska a Čiech. K prípadu sa najviac vyjadruje podivný pseudoadvokát Roman Ruhig či politický podivín Rastislav Blaško. Mimo nezostáva ani Rudolf Vaský, ktorý ju propaguje vo svojom internetovom vysielaní, proti čomu sa rázne Martin Daňo ohradil a s Vaským spoluprácu ukončil práve aj kvôli Melekovej.
Tu je stručné video – píšte svoje názory.
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia