Najvyšší súd riadi klamárka! Usvedčená a potrestaná Daniela Švecová

V utorok 27.2.2017 sa konal súd na Okresnom súde Bratislava I, č. konania 18Cpr/2/2016 vo veci Mária Tomeková vs Najvyšší súd SR, kde bývalá zamestnannkyňa Najvyššieho súdu žaluje vedenie Najvyššieho súdu a jej predsedníčku Danielu Švecovú o určenie neplatnosti skončenia pracovného pomeru. Medzi predvolanými svedkami bol Štefan Harabin (bývalý predseda NS) a Daniela Švecová (súčasná predsedíčka NS). Konanie vedie sudkyńa Zuzana Hlistová. Harabin sa na súd dostavil, ale Daniela Švecová nie – ona sa súdom vyhýba systematicky a neplní si ani svoje základné občianske či úradné povinnosti. Súdu včas nedoručila ani podklady, ktoré od nej žiadal a preto si vyslúžila pokutu vo výke 100 EUR! Zaplatíme ju však z našich daní – nie ona osobne. Toto je najvyšší reprezentant justície na Slovensku?
Ako dôvod neúčasti Daniely Švecovej uviedol jej zástupca – Peter Ďurian – neodkladné povinnosti na základe pozvánky na Súdnu radu, ktorá sa mala konať v rovnaký deň o 10:30h. Tam ale mohla ísť aj neskôr. Napriek tomu sme tam išli, aby sme sa pozreli, či tam skutočne bola – a nebola! Na súdnu radu sme doralizili včas, ale ani počas nasledujúcich 5 hodín sa tam neobjavila. Boli tam iba zvýšené bezpečnostné opatrania, ktoré na Súdnej rade nikdy neboli, ktoré mohli jej prítomnosť naznačovať. Možno keď nás zbadala, tak neprišla, alebo jej znova prišlo nevoľno, alebo si musela vziať lieky, nevieme, ale na tomto príklade sa ukázalo, že Daniela Švecová a ľudia v jej okolí klamú bez problémov celú verejnosť.
Naposledy švecová neprišla na disciplinárne konanie s Harabinom. Až po urgenciách sa pred súd dostavila 15. Februára 2017. Súd s Harabinom prehrala a tak o dva týždne neskôr (ako svoj reparát) zvolala tlačovú konferenciu, kde za účasti svojho advokáta Mareka Benedika a kancelára Ivana Soleja obhajovala svoje kroky na odstránenie Štefana Harabina, kde kritizovala jeho výroky na adresu politikov a súčasný korupčný systém na Slovensku, za čo si bývalý predseda NS vyslúžil ďalšie disciplínárne konanie (uvidíte v ďalšom videu).
Daniela Švecová sa tak sama usvedčila z klamstva a prvý raz bola aj potrestaná. Ako sa hovorí: Každé zistenie toho, čo je nepravdivé
nás navádza k tomu, čo je pravdivé!.
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Zuzana Hlistová, Štefan Harabin, Michal Mandzák, Mária Tomeková, Rastislav Kavický, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, najvyšší súd, súdna rada,
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2017
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia