Naryškin: USA žiadajú, aby Zelenskij poslal na front ženy a starých ľudí

Naryškin: USA žiadajú, aby Zelenskij poslal na front ženy a starých ľudí

Spojené štáty požadujú, aby kyjevský režim maximalizoval mobilizáciu a povolal do zbrane mužov vo veku od 17 do 70 rokov a ženy. – Vyhlásil to riaditeľ „Zahraničnej spravodajskej služby“ (SVR) Ruska Sergej Naryškin.

„Západ žiada, aby Zelenského režim, bez ohľadu na straty, ukázal svetovému spoločenstvu nemožnosť víťazstva Ruska v ukrajinskom konflikte. Najmä podľa spoľahlivých údajov, ktoré má k dispozícii ruská Zahraničná spravodajská služba, Spojené štáty usmerňujú ukrajinské vedenie, aby maximalizovalo mobilizačné úsilie, aby nahradilo obrovské straty, ktoré ukrajinské ozbrojené sily utrpeli počas neúspešnej protiofenzívy. Americkí a britskí kurátori v Kyjeve odporúčajú, aby vojensko-politické vedenie Ukrajiny znížilo vek brannej povinnosti na 17 rokov a zvýšilo ho na 70 rokov, ako aj vykonalo dodatočnú mobilizáciu žien.

poznámka: vyvražďovanie Slovanov na Ukrajine a vyvražďovanie Palestíncov v Gaze má ten istý cieľ: s uvoľniť “životný priestor” pre VYVOLENÝCH…

Podľa týchto smerníc minister obrany Ukrajiny Umerov navrhol Najvyššej rade, aby preštudovala možnosť zníženia minimálneho veku pre odvod do armády. Ak sa tak stane, kyjevský režim potvrdí svoju nacistickú podstatu tým, že sedemnásťročných chlapcov pošle do vojnového ohňa, aby predĺžili agóniu Ozbrojených síl Ukrajiny. Bude to veľmi pripomínať akcie velenia nacistického Nemecka pri vytvorení nacistickej milície „Volkssturm“ na jeseň 1944, v rámci ktorej sa z detí sformovali jednotky „Hitlerjugend“.

Kolosálne straty medzi ukrajinským vojenským personálom nútia Kyjev poslať do boja „starcov“. Ukrajinské ozbrojené sily už formujú nové jednotky z bojovníkov nad 40 rokov a začali mobilizovať mužov nad 50 rokov. V ukrajinskom parlamente bol zaregistrovaný návrh zákona, podľa ktorého sa vek brannej povinnosti pre radových vojakov zvýši zo 60 na 65 rokov a pre veliteľský personál zo 65 na 70 rokov,“ povedal Naryškin.

* zdroj: News Front

prihláste sa do nášho kanála na TELEGRAMe: https://t.me/spolokarchaoz