Nezákonná policajná inšpekcia! Tresty za myšlienky?! (upútavka #2)

Včera sme na súde zahránili sme policajta! Policajt Maroš Pribelsky si môže na pár dní teraz vydýchnúť! To je ten policajt, v ktorého prípade sa ukázalo, že Policajná inšpekcia nie je zákonným vyšetrovacím orgánom a je pod politickou kontrolou! Dnes sme ochránili jedneho policajta ale nadväzne aj vsetkych ďalších, jemu podobnýh nezákonne sthaných a zastrašovaných policajtov Dokázali sme to dvaja – Martin Daňo a Rudolf Vaský v priamej a mimoriadne dramatickej akcii na Najvyššom súde, kde nakoniec zasahovali aj policajti, keď Martin Daňo poukázal na nezákonné zloženie dovolacieho senátu, ktorý bol pripravený zrušiť oslobodzujúci verdikt Harabina, že Inšpekcia PZ nemôže policajtov vyšetrovať.
Mimoriadne podráženíý a agresívny bol sudca Juraj Kliment, rodným menom Koza, ktorý bez zákonného opodstanenia sústavne útočil na novinára Martina Daňa a vydával príkazy policajtom na jeho vyvedenie. Na začiatku pojednávania sa mu to nepodarilo a pojednávanie bolo nakoniec odročené práve preto, že sa ukázalo, že senát v tomto zložení nemôže rozhodovať, lebo podivným spôsobom z neho vylúčili sudcu Piovartsyho, ktorý už dávnejšie tiež zastáva názor o nezákonnosti policajnej inšpekcie.
Dráma nastala až ku konci pojednávania, keď sa Martin Dańo pozrel na pochybného sudcu Klimenta alias Kozu do očí,, ktorý pohľad nezniesol a za to, že novinár mal na tvári úsmev ho minútu pred skončením pojednávania nechal vyviesť z pojednávacej miestnotsti a to za pomoci justičnej a vezenskej stráže. Martin Daňo sedel slušne a ticho a počas pojednávania mal pocit spokojnosti na tvári (bez zvukových prejavov, ani zuby nemal vycerené – ved pri ňom stáli dvaja policajti, ktorí ho neustále sledovali od začiatku). Situáciu psychicky nezvládol sudca Kliment (rodným menom Koza) a následne preseda senátu Peter Hatala (že Kozu nezastavil v útoku proti mne) potom, ako zistili, že mám pravdu o nezákonnosti zloženia senátu 5 sudcov! TO čo uvidíte na pripravovanom videu ste ešte nikdy doteraz v histórii nevideli… Bol som už trestaný za výroky, teraz za úsmev a čakám tresty za moje myšlienky v hlave…. !
—–
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Osoby: Juraj Kliment, Štefan Harabin, Maroš Pribelsky, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, #ginn1633