Nominant Branislav Schroner. Politická príslušnosť nad odbornosť!

GINN dlhodobo poukazuje na podivné politické nominácie strany SMER-SD. Našli sme ďalšieho nominanta, ktorý ani nevie, na akej škole študoval….. Som Magister – vyhlasuje mladučký riaditeĺ Kriminálneho úradu Finančnej správy pre Bratislavu – Branislav Schroner.
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Ak by ste boli v nemocnici – vyžadovali, aby lekársky zákrok na vás vykonal lekár alebo aj šarlatán?
Dnes sa do významných riadiacich funkcií dostávajú ľudia bez dostatočného vzdelania a prihliada sa len na ich politickú príslusnosť a stranícku poslušnosť.
Chceme, aby sa o štát starali odborníci tak, ako to vyžadujeme, keď sa jedná o naše vlastné zdravie. Platíme ich z našich daní! Občania nechcú tolerovať svojvôlu strany SMER-SD pri obsadzovaní významných štátnych postov bez ohľadu na odbornosť, kde sú vyberaní len ľudia pre svoju politickú príslušnosť a poslušnosť.
Stranu SMER-SD vo voľbách v roku 2012 volilo 44,41% voličov. Číslo však reprezentuje podiel iba zúčastnených voličov, čo vtedy bolo 1.134.280 hlasov. Až 40% voličov = 1.796.008 ľudí = vôbec nehlasovalo!
Rozum je v presile! Boj so šarlatánmi však prehrávame! Strana SMER-SD reálne zastupuje iba 21% občanov. Už v ďalších voľbách aj váš hlas rozhodne! Dôležité je prísť voliť!
————————-
Ďalšie články
Politické nominácie: http://www.ginn.press/news/politicke-nominacie-financna-sprava
Politické nominácie deformujú: http://www.ginn.press/news/politicke-nominacie-deformuju
Daniel Čech: http://www.ginn.press/news/daniel-cech-kariera
Dana Meager: http://www.ginn.press/news/dana-meager-konkurz
————————-
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2014
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2013, 2014