Novoročná omša: Juristútky GINNu zatiaľ stále unikajú!

V nedeľu 1. Januára 2017 sa konala kažodoročná Novoročná omša v Katedrále sv. Martina v Bratislave. Pravidelne tam chodia nám najvyšší predstavitelia štátu a politici. Keďže pred GINNom stále unika predsedníčka Najvyššieho súdu – Daniela Švecová – aj Lucia Žitňanská (ministerska spravodlivosti) – dúfali sme, že ich tam chytíme (minule nám naši fanúšikovia hlásili, že tam chodia). Neprišla ani jedna – ba dokonca neprišiel ani Andrej Kiska. Nevadí – chytíme ich čoskoro nečakane inde. Pred pravdou sa unikať večne nedá – tak ako ani pred diablom nie! Ako sa hovori: „Diabol je ako pes – nebezpečný pre tých, ktorí pred ním utekajú.“ (Pavel Kosorin / český spisovateľ/ * 1964)
Na omši sa objavil len bývalý prezident SR Ivan Gašparovič, minister zdravotníctva Tomáš Drucker a primátor bratislavy Ivo Nesrovnal, pár duchovných a iné osobnosti, ktoré nás nateraz nezaujímali, lebo sme striehli, či nevyjdú juristutky, ktoré máme v hľadáčiku už dlhší čas.
Daniela Švecová dostala na konci roka tučnú odmenu a Kiska ani Súdna rada nevedia zdôvodniť, prečo je ešte stále vo funkcii, keď prezident Kiska vyhlásil, že všetkých 65-ročných bude odvolávať. A trápia nás aj iné otázky, na ktoré by chcela poznať odpoveď aj verejnosť. Korupcia, svojvoľa a selektívna spravodlivosť napreduje v plnom prúde.
—-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia