Občiansky tribunál a aké sú následky pomätených aktivistov?!

V poslednej dobe vzniká na Slovensku množstvo aktivistických hnutí. Niektoré sú vedené veľmi profesionálne a odborne – iné však bez rozmyslu, základnej logiky a uvažovania páchajú a organizujú akcie bezcielne reagujúc na akýkoľvek podnet v spoločnosti. Ale aké sú následky týchto väčšinou nezmyselných aktvít?
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Predstavitelia hnutia Občiansky tribunál neraz robia nelegálne činnosti – ako je napríklad sprejovanie parlamentu. Následne, keď sa vyhýbajú trestnému konaniu a sú obmedzený na osobnej slobode, vyhlasujú sa za politických väzňov a žiadajú, aby súdny systém, či štát kapituloval.
Ďalším príkladom je Stanislava Červeňová – tá mala úmysel hodiť na poslanocv v Národnej rade stoličku. Doteraz sa vedú dohady, či za túto akciu nebola zaplatená, aby bolo ohrozenie poslancov v parlamente dôvodom na obmedzenie vstupu novinárov do Národnej rady SR.
Aj ďalšie desiatky akcií a absurdných vyhlásení, ktoré Občiansky tribunál vydáva sú veľmi zmatočné a bez právneho základu.
NIekedy sa k nim priadajú aj normálny ľudia, ktorí sú časom opamntaní a myslia si, že činnosť OT je reálna a dezinterpretované texty a výklady zákonov sú skutočne tak zlé, ako ich oni interpretuú. Preto sa neraz stáva, že týchto slušných a normálnych občanov využívajú na účasť na svojich akciách.
Zaujímavá je osobnosť Milan Laurinec, ktorý toto hnutie tiež vedie. Šef autodopravcov a neúspešný aktivista rozpráva len samé nezmysly, ktoré dokážu ovplyvniť tak len ďalšich jemu podobných nerozmýšľajúcich ľudí.
Laurinec by sa chcel potom, ako GINN odhalil podvodné združenie ICOCRIM a falošného generála Jozefa Zaťka spájať – zrejme v obave, aby sme sa vyhli vzájomnej konfrontácii.
Ležne GINN sa spája len s rozumnými! GINN sa dištancuje sa od všetkých aktivít organizácie Občiansky tribunál
————————-
Priateľstvo jedného múdreho je lepšie než priateľstvo všetkých nerozumných.
Demokritos, starogrécky filozof, matematik * 460 pred Kr. – † 350 pred Kr.
————————-
Múdri hovoria, aby niečo povedali, blázni rozprávajú, len aby vraveli.
Platón, najvýznamnejší grécky filozof, * 427 pred Kr. – † 347 pred Kr.
————————-
Spájajte sa s múdrymi! Priateľstvo musí spájať múdrosť, inak
to rozbije pošetilosť.
William Shakespeare, anglický spisovateľ a dramatik
* 1564 – † 1616
————————-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
————————-
Účinkujú: Jozef Klányi, Milan Laurinec, Stanislava Červeňová z organizácie Občiansky tribunál
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, parlamentári, súd, stolička, hádzanie stoličky v parlamente, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015