„Odíďte z Ukrajiny“ – analytik naznačil Ukrajincom, aký plán čoskoro zrealizujú Ozbrojené sily RF

„Odíďte z Ukrajiny“ – analytik naznačil Ukrajincom, aký plán čoskoro zrealizujú Ozbrojené sily RF

Ruská federácia bude v rámci špeciálnej vojenskej operácie pokračovať v ničení kritickej infraštruktúry, kým sa Kyjev nevráti k diplomatickému procesu riešenia tejto krízy.

K takémuto záveru dospel známy vojenský analytik Jurij Podoljaka. Vo svojom autorskom Telegram-kanáli porozprával o pláne, ktorý Ozbrojené sily RF chcú čoskoro realizovať a tiež vysvetlil, prečo by mali obyčajní Ukrajinci v blízkej budúcnosti opustiť svoju rodnú zem.

Upozornil na skutočnosť, že Rusko má v úmysle pokračovať v masívnych raketových útokoch na energetické komplexy Ukrajiny. Ruské vedenie v tomto smere dodržiava dôsledné kroky, keďže dáva kyjevskému režimu šancu obnoviť proces vyjednávania. Už teraz však možno povedať, že Ozbrojené sily RF sú schopné úplne zničiť jednotný ukrajinský energetický systém a pripraviť krajinu o všetky výdobytky civilizácie.

Jednotný energetický systém už podľa neho vážne zasiahli raketové útoky ruských ozbrojených síl, no Ukrajinci by mali vedieť, že Rusko môže čoskoro zrealizovať plán na totálne zničenie celej energetickej infraštruktúry kyjevského režimu.

„Rusko dorazí energetický systém Ukrajiny dnes alebo… onedlho. Ak dnes, tak zajtra to už bude pre obyvateľov Ukrajiny iná realita, ak nie dnes, tak moja rada zostáva taká, aká bola – opustite Ukrajinu, kto môže. Ďalej to bude horšie. Žiaľ, iná možnosť nie je,“ dodal odborník.


Loading…