OĽaNO za kauzou Jánoš?! Čo je syndróm zavrhnutého rodiča?

Môže byť za kauzou Jánoš aj politické pozadie a boj o moc?! Tak ako strana SIEŤ pred voľbami účelovo otvorila kauzu masér Kostka – ukazuje sa, že aj iné strany majú k týmto praktikám blízko a neštítia sa ani ničiť osudy detí. Možno tak na úkor zdravia maloletej Jasmíny Jánošovej chcel niekto získať politický a neskôr zrejme aj finančný kapitál. Jánošovej v kauze pomáhala strana OĽANO. Podľa vyjadrenia ich poslankyne nechceli vystupovať verejne a preto jej dali iného človeka a všetko ukazuje na to , že to mal byť Ivan Katrinec – falošný policajt / plukovník organizácie ICOCRIM. Po znaleckom dokazovaní a po roku od prepuknutia veci sa ukazuje, že svoj podiel na týraní dcéry môže mať aj matka Iveta Jánošová tým, že v dieťati vyvolávala tzv. Syndróm zavrhnutého rodiča (SZR) / Parental Alienation Syndrome (PAS). Tento termín vytvoril americký psychiater Richard A. Gardner (1931–2003) na začiatku 80. rokov 20. storočia. Porucha, ktorá sa prejavuje tým, že dieťa sústavne a neodôvodnene zľahčuje a uráža jedného z rodičov. Deťaťu je voči rodičovi vštepovaný odpor a kritika, ktoré sú neoprávnené alebo prehnané. SZR je nový pojem a nie je zahrnutý v oficiálnej klasifikácii, ale je originálnym príkladom mentálnej poruchy a je všeobecne akceptovaný profesionálmi v oblasti mentálneho zdravia. Mnohí nechcú pripustiť, že existuje… Prečo?
SZR je totiž ústredným motívom v kauze Jánoš. Podľa znaleckého posuduku ho v maloletej Jánošovej zasieva Matka Iveta a robí aj iné úkony aby obmedzila prístup otca k dcére. Jánoš dcéru nevidel už viac ako rok. Ešte pred vypuknutím kauzy, kde je ánoš označovaný ako tyran rodiny, ho záhadne navštívil niekoľko razy súdne trestaný Ivan Katrinec / ICOCRIM požadoval od poslanca za zahladenie kauzy a umožnenie styku s dcérou vyplatenie závratnej sumy 1 mil. EUR (30 mil. SKK). Exposlanec V. Jánoš však požadované „výpalné“ nezaplatil a po sérii účelových a organizovaných tlačoviek (pod záštitou ICOCRIM) sa s ohľadom na stav svojej dcéry Jánoš radšej sám vzdal mandátu poslanca a umožnil tak nerušené vyšetrovanie a súdny proces. Činnosť organizácie ICOCRIM bola už v iných krajinách zakázaná pre preukázané mafiánske a výpalnícke praktiky a závažnú kriminálnu činnosť. Pri svojej práci využívajú rôzne „legálne“ nástroje ako od podnikateľov a občanov požadovať peniaze. Ak nezaplatíte spravia tlačovku, kde vás zdiskreditujú.
Generálny prokurátor Jaromír Čižnár (51r.) intenzívne odmieta stíhať členov podvodnej organizácie ICOCRIM na Slovensku, ktorí sú zapletení do vydierania mnohých verejne činných osôb a podnikateľov.
—-
Podivná kauza týrania,kde je obžalovný bývalý poslanec NRSR Vladimír Jánoš je už na súde. Prvé pojednávanie sa uskutočnilo 16. Marca 2016 v Prievidzi. Kauzu týrania otvoril niekoľko razy súdne trestaný Ivan Katrinec z pochybnej organizácie ICOCRIM, ktorá už bola v iných krajinách zrušená pre mafiánske praktiky a závažnú kriminálnu činnosť. Na Slovensku sa Katrinec zviditeľnil cez médiá s bombastickou správou: poslanec SMER-u týra manželku a ich dieťa! A prečo ju zastupuje on – muž bez právnického vzdelania? Prečo ju zastupuje falošný podplukovník vymenovaný pofidérnym občianskym združením ICOCRIM, ktoré klame verejnosť o spolupráci s OLAF, NAKA a Generálnou prokuratúrou a chodia oblečení v uniformách. “Nikto ju nechcel zastupovať,” tvrdí stále na otázku ako sa k jej zastupovaniu dostal. Navyše to vraj robí zadarmo! “Je to dobročinná záležitosť”, opakuje dookola I. Katrinec. “Dostala som sa k nemu cez známu,” opakuje dookola už rozvedená exmanželka politika Jánoša. V čom je problém? Dobročinnosť falošného podplukovníka Ivana Katrinca má háčik. Súcit prejavujúci sa u bývalej manželky bohatého exposlanca chýbal v jeho vlastnom živote. GINN získal dôkaz, že Ivan Katrinec spáchal prečin neplatenia výživného! Niekoľko mesiacov – od decembra 2011 až do konca roku 2013 neplatil riadne na vlastného chorého syna, až kým prípad neskončil na súde.
Článok: https://www.ginn.press/news/ivan-katrinec-janosova
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
MIesto: Okresný súd Prievidza
Osoby: Vladimír Jánoš, Iveta Jánošová, Janka Šípošová, Ivan Pecník, Hrežďovič, Martin Dańo, Lenka Dale
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, syndrom zavrhnuteho rodica, rodičia, starostlivosť
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia