Opitá polícia a fašistická zrúda Osuský! Kde je trestný spis?!

Vo štvrtok 25.8.2016 sa uskutočnila zaujímavá tlačová konferencia Policajného zboru a Slovenského združenia výrobcov piva a sladu.
Téma: Keď pijem, auto zostane doma – 5. ročník preventívno-osvetovej kampane Deň zodpovednosti. Miestom konanania bolo Prezídium PZ, zasadacia miestnosť, 2. poschodie,Račianska 45.
Tak sme sa tam išli pozrieť lebo sám som postihnutý týmito opatreniami – ja som ale nepil ani drogy nemal a vodičák už nemám 2 roky a 2 mesiace… a pri tej príležitosti som zavolal aj Rudolfa Vaského, lebo som si si chel pozrieť spis Petra Osuského, poslanca NR, ktorý fyzicky napadol Vaského pred bytovým komplexom Bonaparte. Poškodený, teda napadnutý, Rudolf Vaský má na to zo zákona nárok – tak si hovorím, zabijeme dve muchy jednou ranou – pozrieme si tlačovku a nahliadneme do spisu. NOo a aj keď sme prišli včas a „muchy“ tam boli – netrafili sme ani jednu. Najprv sme natrafili na aboslútne neochotného policajta – bol ako spomalený film a naťahoval čas kým neskončí tlačovka aby sme sa dnu nedostali a druhá mucha – Osuského trestný spis – sme tiež nedostali, lebo vraj nám poslali nejaký list a nič viac nám na polícii nepovedia. Tak si to pozrite a v závere uvídíte aj výpoveď Štefana Harabina.
Počas čakania na prezídiu PZ sme stretli aj iných novinárov, dovzedeli sme sa, že Patrícia Macíková (hovorkyňa Fiannčnej správy, ktorá ale nehovorí) je znova nominovaná na cenu hovorca roka a nechýbala ani Monika Hodálová – vyšetrovateľa naka, ktorá Martina Daňa dva roky všetrovala za Počiatkové drogy. M. Dańo je v súčasnoti obžalovaný a vedie sa súdny proces (kauza Popo), že ohovára miistra Jána Počiatka, že užíva Kokaín. To je ten súdny proces, ktorému sa Fico systematicky vyhýba. To je spolužiačka prokurátora Juhása (ktorý Daňa stíhal!, Počiatkovej sekretárky a tá, čo marila práva M. Daňa vo vyšetroní a znemožnovala zákonné úkony, znesprístupnila vyšetrovací spis pri podaní obžaloby – tá Hodálová, ktorá vyšetrovala aj závažnú trestnú činnosť Počiatka a Kaliňáka v minulosti. Samozreme nikdy nič nevyšetrila a až sa zdá, že je ich bielym koňom v Národnej kriminálnej agentúre.
Veď pozrite si celé video.
——
Na to, aby ste neboli potrestaný za vraždu nepotrebujete diktátora
typu Hitler – môžete tak urobiť v demokracii, pokiaľ
kongresu a ľuďom v ňom je to jedno…
William Shirer • 1973, americký žurnalista a historik Nacistického nemecka, * 1904 † 1993
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Miesto: Prezídium PZ, Národná kriminálna agentúra, NAKA
Dátum: 25.8.2016

Osoby: Patrícia Macíková, Peter Osuský, Tibor Gašpar, Robert Kaliňák, Ján Počiatek, Peter Hraško, Rudolf Vaský, Štefan Harabin, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, žobráci, zákon, fašizmus, nacizmus, hitler, adolf hitler
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia