Osol Tomáš a panna Vaľová! Ďakujeme im za dobré skutky!

Erik Tomáš je dvorný cenzor SMER-u. Bývalý novinár dnes obmedzuje slobodný pohyb novinár na Úrade vlády – známy je prípad zaistenia novinára Martina Daňa na Úrade vlády z 10.9.2014, kedy ho pri vstupe na Úrad vlády napadli a zaistili policajti (odvtedy na úrad nemôže vstúpiť) – či zastrašovania organízácie, ktorá chcela Tomášovi udeliť cenu za najhoršieho hovorcu na Slovensku vôbec.
Dňa 4.9.2015 mu bola udelená iná cena – tú prijal – špeciálna cena mesta Humenné – vraj za prínos, ktorý dal mestu. O aký prínos sa má jednať neuviedol nikto! Bol to však predvoj tomu, že bude kandidovať do volieb a aby sa priblížil občanom. Je to čosi ako nepriama fomra volebnek korupcie.
Erika sme stretli 4.11.2015 na otvorení nemocnice sv Michala v Bratislave a opýtali sme sa ho, či bude kandidovať – odpvoedi sa vyhol. Svoju kandidatúru potvrdil o tri týždne neskôr. Strana SMER-SD potvrdila, že na č. 44 bude kandidovať aj jeho kolegyňa z Humenného – Jana Vaľová – primátorka mesta, ktorá ceny smerákom rozdala.
Erik Tomáš nedávno oslávil aj 40tku a dostal pekné hodinky. Opýtali sme sa aké to sú ale nakoniec sme to museli zistiť až sami. Sú to: Chopard Mille Miglia GT XL Power Reserve v cene okolo 5 tisíc EUR (t.j. 12 minimálnych miezd, ktoré slovak zarobí)
——
Skutočným bohatstvom človeka je dobro, ktoré vykonal na tomto svete. Mohamed, zakladateľ a prvý organizátor islamu, * 570 – † 632
——
Nový dom Erika Tomáša:
Kariéra ako hrom. Erik Tomáš začínal ako radový redaktor televízie Markíza, neskôr sa dal zvábiť službou u ministra vnútra Roberta Kaliňáka a napokon zakotvil ako hovorca Smeru. U socialistov sa zrejme neslúži v takých skromných pomeroch, ako by človek z ich proľudovej rétoriky predpokladal. Tomáš sa totiž z bratislavskej dvojgarsónky presťahoval do novovznikajúcej milionárskej štvrte v Stupave neďaleko Bratislavy.
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/hovorca-smeru-prestahoval-do-milionarskej-stvrti.html
———
Škandál: Zrušenie ANTICENY pre Erika Tomáša
Každoročného hovorcovského Oscara, ceny Hovorca roka, udeľovali v piatok večer v Bratislave. Na rozdiel od minulých ročníkov však porota narýchlo zrušila anti-cenu, zlatú malinu pre najhoršieho hovorcu. Mal ju dostať Erik Tomáš, šéf tlačového oddelenia úradu vlády. Tomáš si údajne osobne vynútil zrušenie ceny. Škandál okolo udeľovania cien vypukol na poslednú chvíľu. Cenu pre najhoršieho hovorcu roka porota udelila Erikovi Tomášovi, ktorý šéfuje tlačovému oddeleniu Úradu vlády. „Dôvodom boli metódy jeho práce vo vzťahu k médiám, spojené s nátlakom, zastrašovaním, aroganciou,“ povedal podľa denníka Sme Arpád Soltész, člen poroty a komentátor Hospodárskych novín. Soltész pre Sme povedal aj to, že keď sa zverejnilo, že anti-cenu dostane Tomáš, organizátorke cien Zuzane Tichej začali volať sponzori, ktorí sa vyhrážali, že stiahnu svoju podporu celej akcií.
„Volala mi organizátorka akcie Zuzka Tichá, ktorá bola úplne zúfalá,“ povedal pre Sme Soltész. „Povedala, že ak Erik Tomáš vyhrá anticenu, ona môže zavrieť firmu. Začali jej údajne odskakovať sponzori od súťaže, dlhoroční spolupracovníci rušili zmluvy. Myslím si, že žiadna hovorcovská anticena za niečo podobné nestojí.“
http://www.topky.sk/cl/10/1364825/Skandal–Ficov-sef-tlacoveho-oddelenia-Erik-Tomas-si-vydupal-zrusenie-anticeny-
Keď budete novinár!
—-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
Video a činnosť GINN porporil aj RegioJet / Student Agency
—-
Vety: Daňa platí Lipšic, NIe ste novinár – ste politik
Dátum udalostíi: 4.11.2015 a 1.12.2015
Miesto: Nemocnica sv MIchala v Bratislave, Sídlo strany SMER-SD
Osoby: Jana Vaľová, Erik Tomáš (SMER-SD), Peter Pellegrini, Beatrice Szabóová, (SMER-SD), Robert Fico, Strana SMER, Rudolf Vaský, Martin Daňo, Daniel Lipšic,
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, gašpar Tomáš, čestný Pelerín, Panasonic HX-A500, Canon, KĽDR, korupcia, ceny, vyznamenanie, čestný občan, Slovensko, VIXIA/LEGRIA HF-G25
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015