Osuský za stĺpom?! Halvoňová: Daňo je najdrzejší človek sveta!

V piatok 25.11.2016 sme v GINN zažili niekoľko zážitkov. Ráno sa odohral súd s bývalým Ministrom školstva Lászlom Szigetim, ktorý čelí obvineniu z podvodu a následne sme išli k parlamentu. Fanúšik nás upozornil, že na zástavke stojí poslanec NRSR Peter Osuský, ktorý keď zbadal vystupovať z auta Martina Daňa sa ukryl za stĺp verejného osvetlenia tak, aby ho nebolo vidno! Martin Daňo išiel túto kurióznu scénu nakrútiť, ale pri rýchlom vystupovaní z auta mu vypadla kamera a rozbila sa (Panasonic WX979). Toto bol už jej druhý pád a bol kritický. Predtým spadla pri zásahu policajtov v Košiciach dňa 12.9.2016 ale ešte ako tak prežila a mohla pracovať ďalej. Hneď sme ju dali opraviť a predbežnú správu o výsledku ešte čakáme a zatial budeme pracovať v núdzovom režime.
Ráno na súde sme hneď objednali spis poškodený Počiatek vs obžalovaný Daňo (fb event Popo6), kde mal prísť svedok Robert Fico, ktorý sa mal konať 7.12.2016 ale sudkyňa Iveta Halvoňová ho zrušila, aby sme zistil dôvody, ktoré zverejníme neskôr.
Za dnešné vyjadrenia sudkyne na adresu Martina Dańa znova podáme disciplinárny podnet a zrejme vznesieme námietku predpojatosti v súdnom konaní s ministrom počiatkom, kde je novinár M. Daňo obžalovaný za to, že údajne tvrdil, že minister užíval drogy (celé video pripravujeme)
——
Audiovizuálnu techniku a iné predmety, ktoré využíva pre svoju prácu združenie GINN zakúpili alebo finačne podporili radoví občania a aj aj spoločnosť Regiojet / Student Agency http://www.ginn.press/podpora
——
Mená: Peter Osuský, Iveta Halvoňová, Ján Počiatek, Robert Fico, Juraj Vrablanský, Rudolf Vaský, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia