Panenské komando Roba Fica?! Ženy položia aj život!

Kto by bol ochotný položiť život za FIca? Táto žena – osobná ochrankyňa premiéra – určite…. V okolí Ústavných činiteľov sa v poslednom čase objavilo aj špeciálne tajné ženské komando, aké ste ešte nevideli!
Ďakujeme, že podporujete GINN v hľadaní pravdy http://www.ginn.press/podpora
—-
Prvý raz sa žena ochrankyňa osvedčila v roku 1998, keď vlastným telom zabránila atentátu na Kaddáfiho. Všetky ženy museli súhlasiť, že v nutnom prípade sa za diktátora bez rozmyslu obetujú.
—-
Žeby sa písal romantický príbeh ako z filmu Bodyguard, len v opačnom garde? Neustále ostré pohľady na okolo stojacich, široký postoj, ruka neustále na pištoli, pripravená skočiť pred Fica, ak by niekto vystrelil.
—-
Život je priveľmi dôležitá vec na to, aby sa mohla brať vážne. Gilbert Keith Chesterton, anglický spisovateľ, esejista, novinár a filozof, (1874 – 1936)
—-
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
—-
Účinkovali: Ochrankárka
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Canon VIXIA/LEGRIA HF-G25, Úrad pre ochranu ústavných činiteľov ÚOÚČ, ochrana, bodyguard, woman, žena, commando
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2015
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia, 2015