Penta to zaplatila a Procházka podpísal! Takto sa rodí kauza.

Dobrá #Sieť slúži Pente! Aj takto sa dá charakterizovať Radoslav Procházka a jeho kolegovia zo strany Sieť. Procházka a im podobné strany systematicky otvárajú stále nové kauzy, ktoré však nemajú žiadny zmysel, lebo ich sú tisíce a slúžia len na vytĺkanie ich politického kapitálu. Najnovšia kauza Maséra Kostku – ako ju označuje strana Sieť tomu nasvedčuje. Na verejnosti sa objavil dokument, kde zakladateľ kliniky – Pavol Kostka – vysvetľuje svoje zmluvy so zdravotnými poisťovńami. Má to však háčik – podľa názoru „novinárov“ tento dokument podpísala sexi sekretárka Roberta Fica – Mária Trošková. A kauza je na svete – Fico všetko riadi! Ako sa do dokumentu dostal podpis Troškovej nevie vysvetliť ani Fico – nie je IT expert. Naštastie Martin Daňo IT expert je a vysvetlenie našiel. Naviac analytické schopnosti nás dohnali k záveru, že celý dokument je iba podvrh s cieĺom diskreditovať Roberta Fica a znížiť jeho volebné preferencie – na druhej strane dostať na výslnie stranu Sieť, ktorá kauzu „vyrobila“. Zamyslel sa vôbec niekto, že tieto dokumenty môžu byť podvrh? Vedú sa tu úvahy, ale niekto neuvažuje – alebo píše len na objednávku, aby stranu sieť podporil. Medzi takýchto „skorumpovaných“ novinárov zrejme patri aj Miroslav Kern, Vagovič, Tódová a ďalší, ktorí účelovo otvárajú kauzy tam, bez dostatočného overenia či faktov.
Martin Daňo na videu vyvetlí ako sa podpis dostal do dokumentu.
—-
Toto je prvé video, kde sa GINN a Martin Daňo postavil na stranu Roberta Fica. Daňo sa až obával, či nemá Stockholmský syndróm, lebo doteraz patrí medzi najväčšich kritikov Ficovej politiky. Ak to však nie je tento syndróm, potom je to to, že máme schopnosť hľadať pravdu a vysvetlenia.
Stokholmský syndróm je fenomén, ktorý opisuje situáciu, v ktorej rukojemníci začínajú vyjadrovať súcit a sympatiu voči páchateľom. V niektorých situáciách dochádza až k bodu, kde rukojemník ochraňuje páchateľa. Tieto pocity sú odborníkmi považované ako iracionálne. Človek si vysvetľuje nedostatok zneužitia zo strany páchateľa ako prejav láskavosti a naviaže citový kontakt s dotyčným páchateľom. Štatistiky vyšetrovateľov svorne tvrdia, že približne 27% ľudí v takejto situácii vykazuje známky Štokholmského syndrómu. Štokholmský syndróm môže byť označený ako traumatické spojenie, ktoré opisuje silnú emocionálnu väzbu medzi dvoma osobami, kde jedna z nich je prerušovane napádaná druhou. Toto tvrdenie naznačuje, že samotné spojenie je ľudská odpoveď na traumu spojenú s postavením obete. Schvaľovanie činov páchateľa je jedna z možností ako ľudské ego chráni samého seba. V prípade, že obeť uverí v rovnaké hodnoty ako agresor, myseľ ho odmieta brať ako hrozbu.
——
Tieto voľby nezmenia nič. Nebude tu lepšie, dokedy sa nezmení politický systém zo zastupiteľskej demokracie na priamu demokraciu. Nedá sa to hneď, ale už aspoň bude stačiť, keď budú môcť kandidovať rodoví občania. Súčasná právna úprava nedovoľuje kandidovať jednotlivcom, ale len v rámci politickej strany. (GINN pripravuje video)
——
GINN podporujú občania http://www.ginn.press/podpora
aj spoločnosť Regiojet / Student Agency
——
Cit sa vo mne prebudil skôr než myšlienka. Nič som nechápal rozumom, všetko som cítil.
Ludwig van Beethoven, nemecký skladateľ, * 1770 – † 1827
——
Choďte voliť s rozumom! Nevoľte finančných žralokov – okrádate svoje rodiny.
——
Osoby: Radoslav Procházka, Miroslav Beblavý, Pavol Kostka, Mária Trošková, Robert Fico, Miroslav Kern, Marek Vagovič, Tódová, Martin Daňo
Ďalšie kľúčové slová: megalodon, gorila, nakrúcanie, politika, vláda, parlament, SMER-SD, demokracia, totalita, smrť, genocída, národ, Panasonic HX-A500, Panasonic HC-WX979, Klinka Kostka, stockholmský syndróm, štokolm, Penta, Penta Investment, vlastnosti emailu, konšpirácia, vysvetlenie, autor emailu, dennikN, SME, smečkári, ProjektN, revolúcia, ľud do ulíc, režim, priama demokracia
Produkcia: GINN a Martin Daňo © 2016
Séria: Gorila, Megalodon, Slovensko, Slovakia